#VAŠEKINO Sféra - virtuální kino u vás doma

Vždy se snažíme poskytnout vám podmínky pro co nejlepší filmový a společenský zážitek. Snažíme se, aby Sféra byla Vaším kinem. Sál sice máme uzavřený, v rámci projektů #VašeKino a Moje kino LIVE ale přenášíme projekce až k vám domů!

JAK TO CELÉ FUNGUJE?
Vyberete si v našem programu konkrétní online projekci a nejpozději hodinu před začátkem si zakoupíte vstupenku. Podle pokynů na e-vstupence můžete už 30 minut před začátkem projekce vstoupit do virtuálního sálu.

Připravíte si dobré občerstvení (dáte si chlebíčky, nebo popcorn?) a co největší obrazovku! Užijete si přenos filmu a s hashtagem #KinoTurnov se můžete pochlubit, jak jste film sledovali a jak se vám film líbil.


CO JE #VAŠEKINO?

Chcete si užít ničím nerušený filmový přenos v nejvyšší kvalitě tak, jak jste zvyklí v kině? Projekt #VašeKino vám přináši filmy pro děti i dospělé, které většinou prošly naším kinem, nebo se do něj brzy chystaly.

Přenosy cyklu #VašeKino jsou dostupné pouze v HD kvalitě (720p a 1080p). Pro plynulý přenos je vyžadována rychlost stahování minimálně 8 Mbit/s. Zároveň doporučujeme před nákupem vstupenky otestovat své zařízení a rychlost internetu na testovacím přenosu ZDE.

Číslo vstupenky naleznete na elektronické vstupence nad čárovým kódem, která vám dorazí na e-mail okamžitě po zakoupení. Na webu www.vasekino.cz můžete vstoupit zadáním čísla vstupenky do virtuálního sálu už 30 minut před začátkem projekce. Už v té chvíli běží ve virtuálním sále přestávkový program. Vaše číslo vstupenky lze aktivovat pouze na jedné IP adrese.


CO JE MOJE KINO LIVE?

Znamená pro vás návštěva kina společenskou událost založenou na sdílení zážitků s ostatními? Projekt Moje kino LIVE vám navodí tuto atmosféru se vším, co k ní patří.

Čekají vás před filmem živé úvody tvůrců a dramaturgů i společnost ostatních diváků, se kterými můžete zážitky sdílet prostřednictvím společného chatu (je možné ho ale i vypnout). Do diskuze je možné zapojit se již 30 minut před začátkem filmu a je dostupný i po jeho ukončení.

Přenosy podporují i nižší rozlišení, filmy je proto možné sledovat i s pomalejším připojením k internetu. Odkaz a pokyny ke spuštění přenosu obdržíte nejpozději 40 minut před začátkem filmu na e-mail uvedený při nákupu vstupenky.


PODROBNÉ INFORMACE PRO DIVÁKY

Doporučujeme film sledovat na zařízení s nejnovější verzi prohlížečů Chrome, Firefox, nebo Safari.

Filmy není možné přetáčet, ani pozastavovat.

Filmy je možné sledovat pouze na území České republiky.

V případě technických problémů s nákupem nebo připojením se na nás obraťte na našem Facebooku.


Přejeme krásné filmové zážitky!
 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.