Vánoční koncert umělecké iniciativy iMUZA

Koncert k Vánocům se uskuteční dne 7. prosince od 19 hodin ve velkém sále Kulturního centra Střelnice. Koncert se koná ve spolupráci s Kulturním centrem Turnov a za podpory města Turnova. Těšit se můžete na krásné vánoční skladby v podání dětského pěveckého sboru Carmina a orchestru Turnovské orchestrální sdružení ve spolupráci s profesionálními umělci z Liberce a Prahy.

Jak již název napovídá, není to "pouze" vánoční koncert, nýbrž koncert k Vánocům - je to umělecký dárek, který si budete moci rozbalit spolu s námi. Na koncertě totiž uvítáme vzácného hosta - houslového virtuoza Bohuslava Matouška. Na podiu se Vám navíc v sólových skladbách představí také děti a mladí talentovaní umělci Turnovska. Tyto děti během loňského roku projevily velkou píli a snahu ve svém uměleckém vzdělávání a my je nyní odměníme možností zahrát si sólově s orchestrem a s velkou uměleckou osobností, jakou je právě houslista Bohuslav Matoušek.

Součástí koncertu je také doprovodný program - malířská dílna pro děti i dospělé. Zde budou mít návštěvníci všech věkových kategorií možnost aktivně se zapojit do malby společného vánočního obrazu. Dílna bude otevřena od 18:15 hodin v Zrcadlovém sále KC Střelnice.

Vstupné na koncert i doprovodný program je dobrovolné.

Celý program pro Vás připravila umělecká iniciativa iMUZA. Jejími zakladateli jsou profesionální umělci  Martin Hybler a Jana Kubánková. Koncert k Vánocům je prvním oficiálním hudebním darem naší iniciativy pro Vás.

iMUZA má v plánu pořádat rozličné hudební akce a umělecké programy. Můžete se těšit nejen na koncerty, ale například i na umělecké dílny, kde se budete moci do tvůrčího procesu aktivně zapojit.

Zprostředkujeme Vám setkávání se zajímavými osobnostmi ze světa uměleckého i neuměleckého. Klademe si také za cíl podporovat mladé začínající umělce a děti. Věnujeme značnou pozornost edukativním programům. Budeme rovněž i nadále propojovat amatérské umělce s profesionály a podporovat tak rozvoj amatérských skupin. Působíme v celé České republice a spolupracujeme i se zahraničními osobnostmi, rozhodně ale budeme myslet na vás Turnováky a některé ze svých akcí budeme pořádat právě na Turnovsku a v oblasti Libereckého kraje. Chcete-li se dozvědět více, neváhejte navštívit naše webové stránky imuza.cz.

Budeme se těšit na shledání s Vámi na našich kulturních akcích!

Jana Kubánková

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.