V pondělí 1. července bude zahájen prodej abonentních vstupenek na novou sezónu!

Prodej abonentních legitimací na novou sezónu vždy doprovází letní měsíce. Kdy jindy se připravit na nadcházející kulturní sezónu? Nenechte nic náhodě a pročtěte si naši nabídku a včas si zajistěte svá místa. Jak si abonmá zajistit vám níže poradíme také.

A co všechno pro vás chystáme? Jelikož nás potěšilo, jakému zájmu se v Turnově těší i „méně tradiční“ formy divadla a jak jste v minulé sezóně reagovali na překračování hranic jednotlivých uměleckých disciplín, a proto jsme se rozhodli i v nadcházející sezóně v tomto prolínání žánrů pokračovat. V divadelní abonentní řadě se proto můžete letos těšit např. na klauniádu a v rámci THV opět na balet či komponovaný hudebně-literární pořad.


Protože v Turnově máme výjimečně vnímavé publikum, které, jak jsme si už mnohokrát ověřili, oceňuje nápaditou dramaturgii divadelního abonmá, jež nesleduje známá jména či místní příslušnost divadelního souboru, ale výhradně kvalitu, nabídneme vám letos mj. soubory, které vám možná nebudou úplně známé. Nicméně si můžete být jisti, že kvalitu, na kterou jste zvyklí, dostanete. A proto se vedle tradičních divadel těšte i na soubory jako 3D company, Ad Hoc či Absintový klub Les z Ostravy.

Abonentní vstupenka na všech devět představení Divadelní abonentní řady stojí i letos 2160 Kč a mít ji bude opět samozřejmě výhodné, neboť ceny vstupenek na jednotlivá představení se budou pohybovat mezi 320 a 420 Kč v předprodeji. V platnosti dále zůstává 50% studentská sleva, novinkou pro letošní rok je pak 10% sleva na nákup abonentek i vstupenek na jednotlivá představení této abonentní řady pro diváky starší 65 let.

PŘEHLED DIVADELNÍ ABONENTNÍ ŘADY


Turnovské hudební večery již déle než půl století uvádí v našem městě koncerty klasické hudby. Zajímavou novinkou této abonentní řady je navázání spolupráce s uměleckou iniciativou IMUZA, za níž se skrývají dvě hudební osobnosti - Jana Kubánková a Martin Hybler. V projektu „IMUZA uvádí“ chceme posluchačům představit výrazné mladé hudebníky, kteří svými dovednostmi a talentem jednoznačně směřují na dráhu profesionálních umělců a podpořit tak jejich snažení i úspěšný umělecký vývoj. Cena abonentní vstupenky je stejná jako vloni - 900 Kč, pro seniory 600 Kč a děti do 15 let mají vstup zdarma. I v tomto abonentním cyklu zavádíme nově slevu 10 % pro nákup vstupenek na jednotlivé koncerty pro posluchače starší 65 let! Pro abonenty navíc stále platí možnost navštívit jeden z našich adventních koncertů.

PŘEHLED TURNOVSKÝCH HUDEBNÍCH VEČERŮ


Již počtvrté nabízíme všem dálek chtivým abonentní řadu Cestovatelského klubu. I letos nabídneme zájemcům abonentní vstupenku, jejíž držitelé budou mít jistá svá místa k sezení v sále kina Sféra. Samozřejmě platí, že její druhá hlavní výhoda spočívá v ekonomickém efektu - cena abonentní vstupenky bude 1120 Kč, přičemž vstupné na jednotlivé pořady bude opět 90 Kč v předprodeji i na místě. Po vyprodání kapacity kina budeme mít i letos připravený příjemný sálek až pro 40 diváků s velkým plátnem a pohodlným sezením za plátnem kina. Sem se budou prodávat vstupenky za 50 Kč. 

PŘEHLED CESTOVATELSKÉHO KLUBU


O tom, že kino nemusí sloužít pouze k filmovým projekcím, ale také k přenosům velkolepých kulturních událostí z celého světa, se můžete přesvědčit v radě programů pod značkou "Umění v kině". Letos vám nabízíme dvě řady a to Opera v kině a Balet v kině. V operní sezóně 2019/20 se můžete těšit na pět úchvatných operních záznamů z věhlasných evropských operních scén. V programu naleznete opery velkých hudebních mistrů Giuseppe Verdiho, Wolfganga Amadea Mozarta, Vincenza Belliniho a Richarda Strausse. Do jednotlivých produkcí operních domů jsou obsazeny velké hvězdy světové opery, včetně oblíbeného tenoristy Jonase Kaufmanna. Abonentní vstupenka vás vyjde na 950 Kč.

V kině Sféra můžete vidět kompletní sezónu všech šesti baletních přímých přenosů z Royal Opera House. Jeden z nejslavnějších baletních souborů na světě představuje pestrý program, kde nebudou chybět tradiční oblíbené tituly Labutí jezero, Šípková Růženka a Coppélia. Těšit se ale můžete také na dva unikátní přenosy světových premiér Dante Projekt a Marston a Scarlett. Celou sezónu zahájí smíšený baletní "trojprogram", který představí obrovskou šíři a bohatství repertoáru Královského baletu. Cena za baletní abonentní vstupenku činí 1200 Kč.

PŘEHLED BALETU V KINĚ

PŘEHLED OPERY V KINĚ


ZÁKLADNÍ PRINCIPY PRODEJE ABONENTNÍCH VSTUPENEK

1) Prodej abonentních vstupenek bude zahájen v pondělí 1. července 2019. V červenci jsou držena v rezervaci místa stávajících abonentů, ostatní místa jsou volně k dispozici. Nepotvrzené rezervace stávajících abonentů budou uvolněny a nabídnuty dalším zájemcům první srpnový pracovní den, tj. ve čtvrtek 1. srpna 2019.

2) Platbu za abonentní vstupenky lze provést hotově i bezhotovostně prostřednictvím platební karty na recepci KC Střelnice, případně po domluvě převodem na účet. Platbu za vstupenky stávajících abonentů je třeba provést nejpozději do 31. července, za nové abonentní vstupenky pak do 31. srpna 2019. Pokud nebudou do tohoto termínu vstupenky zaplaceny, budou nabídnuty dalším zájemcům.

3) Vstupenky obdrží abonenti v dostatečném předstihu před prvním představením společně s pozvánkou na první představení.

4) Abonentní vstupenky jsou přenosné, využít je proto může kdokoliv. Výjimku tvoří studentské abonentky na divadlo a dětské na THV, které přenosné nejsou.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.