Turnovské letní kino je nejúspěšnější v republice
Letní kino v Turnově je ve srovnání s dalšími devatenácti „letňáky“ nejúspěšnější v Česku. Za krásný úspěch děkujeme hlavně vám divákům a našim fanouškům.
Podle výsledků, které srovnávají devatenáct letních kin v Česku, je turnovské kino nejúspěšnější ze všech. Co do počtu diváků ho porazilo jen pražské letní kino Regina, které však hraje většinu představení zdarma či za symbolické vstupné, takže je velmi těžké s ním soupeřit.
Dvojnásobek diváků a drtivé vítězství
Letní kino v Turnově navštívilo letos přes osm tisíc diváků, kteří v něm mohli během letního promítání vidět 76 představení.
Podle žebříčku Unie filmových distributorů je turnovské letní kino navštěvovanější než stejná zařízení v tak velkých městech jako je Jablonec nad Nisou nebo Chomutov. Navíc před třetím umístěným letním kinem v Písku vede co do počtu diváků o polovinu!