Tento týden zahraje v KUSu HB trio a naposledy promítáme v kamenném kině Sféra

Tento týden pokračujeme s koncerty regionálních kapel, v kavárně KUS vystoupí v pátek večer HB Trio. Také je to poslední týden, kdy promítáme ve Sféře, příští týden se stěhujeme do letního kina. V kamenném kině Sféra stihnete ještě třeba drama Slepá nebo čerstvou novinku Jurský svět. Sezónu v letním kině zahájíme v úterý 16. června beneficí na podporu zemětřesením postiženého Nepálu. Od středy pak začínáme filmové projekce, a to každý den bez výjimky až do konce léta. 

Filmový klub: Slepá

Po náhlé ztrátě zraku objevuje Ingrid nová zákoutí vlastní představivosti.

Láska, touha i obavy se v nich zhmotňují s intenzitou, která si v ničem nezadá s vnějším světem.  Kde je hranice mezi fantazií a realitou? Dráždivá sonda do vnitřního světa slepé ženy překvapuje bohatou vizualitou i absurdním humorem.

Hrají: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali, Marius Kolbenstvedt, Jacob Young, Erle Kyllingmark

středa 10. června od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 100 Kč, členové FK 80 Kč 


HB Trio

HB Trio hraje na pohodu písničky ve stylu elektrického kytarového blues, které se vždy hezky poslouchají, ale nemíní zůstat jen u nich.

Hrají ve složení: zpěvák, kytarista a kapelník Jiří Hušek a jeho kolegové bubeník Miloslav Bernat a baskytarista Michael Bernat. Připomenou slavné doby, kdy v Turnově začínali, ale zahrají i něco novějšího.

Koncert HB tria v nové kulturní kavárně KUS plynule navazuje na tradici koncertů na malé domácí scéně v restauraci Střelnice. Přijďte si užít pohodový večer.

pátek 12. června od 20 hodin, kavárna KUS, vstupné dobrovolné


Premiéra: Jurský svět

Před dvaadvaceti lety tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově z dinosauří DNA vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Od té doby se ale mnohé změnilo, park jede na plné obrátky, ročně jím projdou milióny nadšených návštěvníků, kteří s očima navrch hlavy sledují v akci desítky „vyhynulých" živočichů.

Jenže vedení parku stále hledá nové způsoby, jak tuto jedinečnou atrakci ještě víc zatraktivnit. A v tu chvíli přijdou komplikace.

čtvrtek 11. června od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 120 Kč

 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.