Tento týden vystoupí na galavečeru Poetiky básník J. H. Krchovský a zajímavá slovenská zpěvačka Katarzia

Tento týden se vám naskytne v Městském divadle jedinečná příležitost okusit nevšední hudební zážitek, na galavečeru recitační soutěže Poetika vystoupí básník J. H. Krchovský a svébytná slovenská zpěvačka Katarzia. Pro dobrodruhy je pak připravený další Cestovatelský klub, tentokrát z dalekého Thajska. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme zajistit si vstupenky předem. Hned na začátku příštího týdne si potom nenechte ujít koncert Inflagranti a Josefa Vojtka, zbývá posledních pár lístků!

Kdo by chtěl s Kulturním centrem soutěžit o lístky na koncert kapely Nothingham, měl by tento týden pečlivě sledovat náš facebook.

Pozor! Prosincové představení Psaní ježíškovi je zrušeno. Více informací na www.kcturnov.cz.

Taje Thajska – z opičího města za královnou kobrou

Severní Thajsko nás uchvátí kulturními i přírodními krásami. Bangkok prozkoumáme křížem krážem, budeme obdivovat překrásné chrámy a sledovat buddhistické obřady.

Navštívíme plovoucí trhy, ochutnáme skvělou thajskou kuchyni, křupavou housenku i cvrčka. Spoustu legrace zažijeme v Opičím městě a celé dny strávíme mezi slony. Vydejte se s námi do překrásné země plné překvapení. Tentokrát výjimečně v Městském divadle.

úterý 10. listopadu od 18 hodin, Městské divadlo, vstupné 70 Kč


Poetika - galavečer

Každoroční slavnostní vyhlášení recitační soutěže Poetika letos obohatí hned dva zajímaví hosté. V Městském divadle vystoupí kromě vybraných vítězů soutěže také básník J. H. Krchovský a slovenská zpěvačka Katarzia.

J. H. Krchovský je slovy učebnic jedním z nejvýraznějších tvůrců vzešlých z pražského undergroundu 80. let. Zároveň je jedním z neosobitějších českých spisovatelů současnosti.

Svérázná básnířka, autorka písní a zpěvačka Katarzia bývá přirovnávána k raperům s kytarou či přímočarým punkovým písničkářkám.

čtvrtek 12. listopadu od 18 hodin, Městské divadlo, vstupné v předprodeji 80 Kč, na místě 120 Kč


Filmová novinka: Steve Jobs

Film se odehrává během vyhrocených momentů před zahájením klíčových Jobsových prezentací, které měnily dějiny, a to nejen počítačové.

Poprvé Jobse potkáváme v polovině osmdesátých let, kdy na trh uvedl Macintosh. Od prvních minut utvrzuje diváky v tom, že legendy o jeho asociálnosti a nesnesitelnosti nelhaly.

čtvrtek 12. listopadu od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 120 Kč

 

 

Červen 2023
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.