Tento týden vás potěší Anastasia ale i Vary v kině Sféra

Drazí milovníci kultury, tento týden nás čeká v Městském divadle jedinečné divadelní představení s Gabrielou Filippi a Mário Kubcem. Ti nám přivezou nevšední příběh lásky, v němž se setkávají dva rozdílné světy. Interpreti navíc slibují, že pozitivní vibrace večera vám změní život, a to za zkoušku rozhodně stojí. Anastasia: "Ti, kteří dokáží pochopit své předurčení a podstatu nekonečnosti, začnou žít šťastně, věčně se převtělujíce, neboť svými myšlenkami sami vytvoří svou šťastnou nekonečnost".

Připomínáme, že již v září startují dvě abonentní řady, pokud jste si tedy ještě nezakoupili své abonentky (třeba stále váháte), máte pořád možnost. Zvýhodněné vstupné a jisté místo v sále na každé představení se vyplatí. Prolistujte si náš ABONENTNÍ KATALOG.

Upozorňujeme také, že tento týden bude z provozních důvodů kavárna KUS uzavřena. Těšit se na vás budeme opět ve středu 20. září.

Doporučujeme následující pořady:

Americký zabiják

Michael Keaton a Dylan O'Brien v novém akčním thrilleru.

Třiadvacetiletý Mitch ztratil díky tragické nehodě rodiče už když mu bylo 14 a aby toho nebylo málo, jeho snoubenka byla zabita při teroristickém útoku. V touze po pomstě se přidává k CIA a stává se z něj rekrut. Jako starší agent je k němu přidělen veterán studené války Stan Hurley a společně se vydávají vyšetřovat sérii zdánlivě nesouvisejících teroristických útoků na vojenské, ale i civilní cíle.

sobota 16. září od 17 hodin, kino Sféra, vstupné 120 Kč
neděle 17. září od 17 hodin, kino Sféra, vstupné 120 Kč


Událost týdne:

Vary v kině Sféra

Od úterý 12. září do neděle 17. září se v kině Sféra uskuteční minifestival „Vary v kině Sféra“, v rámci kterého můžete vidět pět nejlepších filmů z letošního ročníku karlovarského festivalu.

Celý festival zahájí romantická komedie Pěkně blbě, která zahajovala právě i festival v Karlových Varech. Ve čtvrtek přijde na řadu nový český snímek Křižáček s Karlem Rodenem, kterému se podařilo v Karlových Varech vyhrát hlavní soutěž. V pátek se dočkáme dramatu Oklamaný od oscarové režisérky Sofie Coppoly, ve kterém se představí Colin Farrell a Nicole Kidman.

Ve Varech byla možnost zhlédnout také obnovenou předpremiéru snímku Terminátor 2: Den zúčtování unikátně ve 3D a právě tento trhák s Arnoldem Schwarzeneggerem nás čeká v sobotu. Celou přehlídku zakončí kontroverzní dokument Svět podle Daliborka režiséra Víta Klusáka.

úterý 12. – neděle 17. září, vždy od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné na jednotlivé filmy 100 Kč (vyjma snímku Terminátor 2: Den zúčtovnání - 120 Kč), při zakoupení lístků na tři libovolné filmy 70 Kč / film

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.