Tento týden vám přejeme příjemné vánoční svátky a zveme vás na koncert či premiéru

Vánoční svátky jsou už na dosah a my z Kulturního centra Střelnice bychom vám rádi popřáli jejich klidné prožití a příjemný vstup do nového roku. Spolu s tím nám dovolte nabídnout vám kulturní vyžití i v letošních posledních dvou týdnech. Vy a vaši sváteční hosté jste zváni do Kulturního centra, které má pro vás v nabídce filmovou premiéru, vánoční koncert i pravidelné Nedělní odpolední čaje.

Premiéra – EXODUS: Bohové a králové

Historické epické dobrodružství v režii uznávaného režiséra Ridleyho Scotta. EXODUS: Bohové a králové je příběhem jednoho člověka, který našel odvahu postavit se moci impéria. Scott využívá nejmodernějších vizuálních efektů a do biblického příběhu vzdorovitého vůdce Mojžíše (Christian Bale) vnáší nový život.

Mojžíš se postaví na odpor egyptskému faraonovi Ramsesovi (Joel Edgerton). Přiměje 600 000 otroků, aby utekli z Egypta před útrapami, děsivými smrtelnými epidemiemi a vydali se na monumentální cestu do zaslíbené země.

čtvrtek 25. prosince od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 150 Kč


Funk Corporation: Funky Xmas

Funk Corporation chystají vánoční koncert na malé scéně Restaurace Střelnice. Jestli se vám nechce celé svátky sedět doma, přijďte si užít trochu dobré muziky, a to hned na první svátek vánoční.

Závěr roku bývá časem bilancování a různých předsevzetí pro rok další. Turnovská kapela Funk Corporation může hodnotit rok 2014 jako úspěšný: má za sebou skoro 20 odehraných koncertů po celé České republice, těší ji pravidelné a hojně navštěvované koncerty v Praze v klubu U Staré paní a hlavně dosažení dosavadního muzikantského vrcholu v podobě vystoupení na Bohemia Jazz Festu ve Zlíně, kde Funk Corporation předskakovali samotnému Johnu Scofieldovi.

A jejich předsevzetí je stále stejné: chtějí bavit své fanoušky. Přijďte se o tom přesvědčit 26. prosince do Restaurace Střelnice. Věříme, že se podaří navázat na pěknou tradici z loňska. A protože je čas Vánoc, můžete se těšit na pořádnou nadílku funky hitů.

pátek 26. prosince od 20 hodin, malá (domácí) scéna Restaurace Střelnice, vstupné dobrovolné


Nedělní odpolední čaje: Bohemia Universal Band

Taneční kapela pod vedením Luďka Seidla vystupuje pod názvem Bohemia Universal Band na plesech a společenských akcích. V neděli roztančí parket na odpoledních čajích na Střelnici.

„Název Bohemia Universal Band vymyslel někdo v autobuse při návratu ze zahraničí, měl být světový, ale nakonec nám zůstal hlavně pro domácí trh. Něco ale vyloženě sedí. Jsme totiž poměrně univerzální. Hlavně repertoárem," říká kapelník Bohemia Universal Bandu Luděk Seidl.

neděle 28. prosince od 15 hodin, KC Střelnice, vstupné 50 Kč/s permanentkou 30 Kč
 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.