Tento týden si přijďte užít fenomenální kapelu nebo talk show s Janem Kačerem

Ač se kvapem blíží Vánoce, Kulturní centrum Turnov ve své nabídce nepolevuje. Chcete-li si ještě před koncem roku užít trochu té kultury v Turnově, doporučujeme vám tento týden hned tři akce. Už v úterý se koná tradiční talk show s názvem Pohovka, tentokrát budou hosty Jan Kačer s dcerou a do moderátorského křesla usedne Zuzana Maléřová.

Ve středu večer rozezní Kulturní centrum Střelnice tóny skvělého Tomáše Kočky s orchestrem a ani v pátek nebude hudební scéna dřímat. Na malé (domácí) scéně Restaurace Střelnice vystoupí dvě lokální kapely, In Touch a Reng´d´Beng!

Pohovka: Jana Kačera s dcerou zpovídá Zuzana Maléřová

Na Pohovku do turnovského Městského divadla si v prosinci pozve spisovatelka Zuzana Maléřová herce Jana Kačera s jeho dcerou Adélou Kačerovou-Kubačákovou.
Oblíbená talk show zve opět na pohodové posezení, při kterém se hosté pouštějí i do osobnějšího vyprávění a odhalují něco ze svého soukromí.

úterý 16. prosince od 19 hodin, Městské divadlo, vstupné 200 Kč/seniorské vstupné na OSV 140 Kč


Tomáš Kočko & orchestr přijedou až z Moravy

Tomáš Kočko & orchestr hrají podle vlastních slov world music inspirovanou moravskou tradiční hudbou.

Dvojnásobní držitelé ceny Anděl za album roku bodovali i v prestižní TOP 20 Europian World Music Charts. Se svou muzikou objíždějí Evropu od Ruska až po Irsko, hrají na festivalech folklórních, folkových, rockových i metalových. Ve středu přijedou zahrát i do Turnova!

Zatímco jejich první album Horní chlapci je folkovým holdem valašskému básníkovi Ladislavu Nezdařilovi, aktuální nahrávka Cestou na jih je etnorockovým putováním folklórními regiony Moravy ze severu na jih.
Zvuk kapely je akustický, poučený rockem, etnickou hudbou i jazzem.

středa 17. prosince od 19.30 hodin, KC Střelnice, vstupné v předprodeji 120 Kč/na místě 170 Kč


Malá (domácí) scéna: In Touch, Reng´d´Beng!

Vánoční večírek se železnobrodskou kapelou a jejich hostem Reng´d´Beng! z Jičína.

Crossover-rocková banda In Touch vznikla na podzim roku 2008, o tři roky později vydává první EP s názvem Nevinný odsouzení.

V lednu roku 2014 spojila své síly čtveřice hudebníků a vznikla kapela Reng´d´Beng! „Svou hudbou hodláme ve světě šířit a podněcovat spravedlnost, dobro a lásku k moštu, polévce s krutony, Rumcajsovi a kinematografii Chucka Norrise,“ píšou v nadsázce na svém webu.

pátek 19. prosince od 20 hodin, malá (domácí) scéna Restaurace Střelnice, vstupné dobrovolné
 

File admin/_projectSetting/E2u_base_setting.xml not valid!
/var/www/clients/client1/web88/web/admin/_core/classes/Xml/Xml.php [57]