Tento týden přijede na Pohovku Jiřina Bohdalová a premiéru má film Rychle a zběsile 7

Nadcházející kulturní týden začíná ve středu v Městském divadle travesti show dvou populárních českých skupin Techtle Mechtle a Screamers. Kdo by měl náladu spíš na zajímavý film, mohla by ho zaujmout nabídka Filmového klubu a snímek Divočina s Reese Witherspoon v hlavní roli. Na čtvrtek se jistě těší všichni fanoušci filmové série Rychle a zběsile, kino Sféra chystá v premiéře už šesté pokračování. V pátek bude na Pohovce zpovídat režisér Milan Schejbal herečku Jiřinu Bohdalovou. V sobotu se pak můžete na Střelnici vyřádit na diskotéce. 

Techtle Mechtle a Screamers

Netradiční spojení dvou předních českých travesti skupin - Techtle Mechtle a Screamers, přesně to nabízí nová show s názvem ,,Přijela pouť",  se kterou míří do našeho města. Pánové Lukáš, Jarda, Lukáš, Honza a Patrik se již několik let na prknech divadel a kulturních domů téměř každý večer promění ve slečnu Paulu, Lili, Dolores, Stacey a Halinu. V letošním roce se rozhodli pro navázání vzájemné spolupráce a společně s moderátorem Láďou Černým máte možnost je vidět ve dvouhodinovém pořadu, který je nabitý humorem, nadsázkou, tancem, parodiemi zpěvaček, zpěváků, hereček, ale i politiků.

středa 1. dubna od 19 hodin, Městské divadlo, vstupné v předprodeji 260 Kč, na místě 290 Kč


Filmový klub: Divočina

Každý z nás má chvíle, kdy se cítí mizerně, má všeho plné zuby a všechno se kolem něj hroutí. Cheryl (Reese Witherspoon), hlavní hrdinka filmu Divočina, se takto cítí už delší dobu. Po smrti matky a krachu manželství si myslí, že už přišla o všechno. Do života jí navíc vstoupí i drogy a náhodné známosti na jednu noc. A když už má pocit, že nemá co ztratit, udělá nejimpulzivnější rozhodnutí svého života. S nulovou zkušeností s divokou přírodou a s obludně těžkým batohem, poháněná zbylou vůlí se rozhodne úplně sama zdolat 1770 km dlouhou vysokohorskou trasu pojmenovanou PCT – Pacific Crest Trail.

středa 1. dubna od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 100 Kč/80 Kč studenti a členové FK


Premiéra: Rychle a zběsile 7

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život.

čtvrtek 2. dubna od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 120 Kč


Pohovka: Jiřina Bohdalová a Milan Schejbal

S oblíbenou herečkou Jiřinou Bohdalovou si bude na dubnové Pohovce povídat režisér Milan Schejbal. Hudební doprovod zajistí Andy Seidl a Pavel Půta. Českou herečku a zasloužilou umělkyni není potřeba dlouze představovat. Byla dlouholetou členkou Divadla na Vinohradech, účinkovala v mnoha zábavných a oblíbených pořadech a scénkách. Je významnou vypravěčkou dětských pohádek a večerníčků, svůj hlas propůjčila do Pohádek ovčí babičky, Broučků či Pohádek z mechu a kapradí a příběhů o Rákosníčkovi a Racochejlovi. 

pátek 3. dubna od 19 hodin, Městské divadlo, vstupné 200 Kč, senioři na OSV 140 Kč

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.