Tento týden otvíráme kulturní kavárnu KUS, jste srdečně zváni

V sobotu 23. května otvíráme na Střelnici místo dosavadní restaurace zbrusu novou kulturní kavárnu s názvem KUS, tedy KUlturní Střelnice. Těšit se můžete na nekuřácké prostředí a lákavou nabídku občerstvení a nejrůznějších dobrot. Na oficiálním zahájení se bude jíst, degustovat víno a popíjet svijanský speciál 450 za speciální ceny. A bude se i tančit, neboť jako zvláštní host večera vystoupí DJ Mardoša ze skupiny Tata Bojs.

V nové kulturní kavárně budeme pravidelně pořádat koncerty menšinových žánrů od jazzu po metal, autorská čtení i literární večery, promítání, diskuse a další akce. Samozřejmě pokračujeme i s koncerty regionálních kapel. KUS bude hudební, KUS bude literární, KUS bude filmový, KUS bude barevný. Přes den bude KUS kavárny vyhrazený dětskému koutku. A po večerech si tu KUS zábavy užijí i dospělí.

KUS nabídne vedle kávy také kvalitní moravské i zahraniční víno, lihoviny a pivo z pivovaru Svijany. Kromě toho budete moct přijít i na KUS dobrého jídla. Naše moderní kavárna se bude držet současných gastronomických trendů, ochutnat budete moct fresh nápoje, čerstvé domácí zákusky, poháry, ale i saláty a jiné dobroty z kategorie raw food. V létě se budete moct zastavit na KUS grilovaného masa nebo hamburger a vychutnat si ho venku na zahrádce. Při konání větších akcí na Střelnici budeme mít připraveno k zakousnutí KUS něčeho pořádného.

Od září chystáme víkendové brunche, což jistě uvítají nejen rodiny s dětmi. KUS pohody si budete moct užít díky spojení dobrého jídla, společenské události a příjemného odpočinku v čase mezi snídaní a obědem. Děti si zajdou do kina Sféra na pohádku a vy posedíte u dobrého jídla a pití. Ideální program na rodinný den.

KUS najdete na našem webu i facebooku, kde budeme pravidelně zveřejňovat novinky, program i speciální akce a nabídky.

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.