První Horror night sezóny zve na očekávanou Sestru

S přesunem projekcí zpět do budovy KC Střelnice a především do útulného kinosálu Sféry se vrací i speciální projekce. Jednou z nich je i Horror night, která díky oblibě mezi diváky nebude ani letos chybět. První hororovou noc si můžete přijít vychutnat již tento týden. Kromě fiktivní, děsuplné legendy jménem Slender Man se můžete těšit na Sestru, právě ta se bezpečně postará o váš neklidný spánek.

Hororový vesmír světa V zajetí démonů v současné době čítá hned několik nervy drásajících snímků, vedle samotného V zajetí démonů 1 a 2 je tu totiž také panenka Annabelle, kterou nyní doplní jedna démonická řádová sestra. Už samotný trailer dává najevo, že tentokrát to bude opravdu pro silné povahy.

Nejtemnější kapitola dosavadní série se odehrává v záhadném klášteře kdesi v Rumunsku, kde řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Právě tam se vydává otec Burke se svou pomocnicí, aby se podívali na kloub vraždě jedné jeptišky.

Přesto, že se režie ujal Corin Hardy, tedy režisér bez výrazných zkušeností, není se čeho bát, protože na scénáři pracoval samotný guru hororového žánru James Wan, a to společně s Gary Daubermanem, který režíroval oba díly Annabelle.

Filmový vesmír Jamese Wana postavený kolem filmu V zajetí démonů přidává již pátý přírůstek a potvrzuje tak pověst jedné z nejsilnějších hororových značek současnosti. Stejně, jako jsme se dočkali samostatných filmů s panenkou Annabelle, prostor dostává i démon Valak, a jeho scény z filmu V zajetí démonů 2 naznačují, že se bude opravdu jednat o nejtemnější a nejděsivější film série. Mistr moderních “lekaček” James Wan si pro film i tentokrát zvolil silný produkční tým. Věřím, že opět nešlápl vedle a nabídne dost možná nejsilnější žánrový zážitek roku, který si nejlépe užijete právě na Horror night ve Sféře,” říká dramaturg kina Sféra Pavel Krupař.

PROJEKCE
pátek 7. září od 22 hodin (Horror night)
neděle 9. září od 17 hodin
pátek 21. září od 17 hodin

VSTUPENKY

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.