Představujeme nový kulturní online projekt

Kulturní centrum Turnov představuje nový kulturní online projekt Za kulturou virtuálně.
 

#zakulturouvirtualne


Chybí vám turnovské koncerty? Těšili jste se na některý ze zrušených Cestovatelských klubů? Chtěli byste ve vašich televizích sledovat něco jiného než běžné programy televizních stanic? Pak právě vám je určeno Za kulturou virtuálně.

Tým Kulturního centra Turnov pro vás připravuje program sestavený z koncertů místních umělců. Vše přeneseme až do vašich obývacích pokojů, a to zcela zdarma!

Koncerty budeme živě přenášet až k vám domů. Pro jejich sledování potřebujete pouze kvalitní internetové připojení a youtube.

Akce budou s dostatečným předstihem oznamovány na našem webu a informovat o nich budeme i na našich sociálních sítích.

Samotný odkaz na online přenos uveřejníme před začátkem pořadu tamtéž.


AKTUÁLNÍ PROGRAM


Uvedli jsme: 

16. dubna
DUO BIG BAND (O koncertu)
„Velmi nás těší, že můžeme být součástí projektu ,,Za kulturou virtuálně". Muzika nás baví, je nám dobře s posluchači, rádi se dělíme o energii, dobrou náladu a hudební zážitek. To všechno nám teď schází a doma je nám smutno. Pokud je šance zprostředkovat radost, pohodu a naději na lepší časy prostřednictvím tohoto skvělého kulturního nápadu, neváháme. Je to pro nás výzva, hrát ,,bez publika pro publikum", ale hlavně čest a dobrý pocit, že jsme toho součástí. Děkujeme.“ - Sáva Klobušická.
ZÁZNAM 

23. dubna
EVA LÉDLOVÁ, VĚRA POLÁCHOVÁ, BOHUSLAV LÉDL a  JAROSLAV PATOČKA (O koncertu)
„Jsem přesvědčen, že hudba může v této složité době lidem pomoci. Umělci jsou tu od toho, aby dělali lidem radost, dokázali je odpoutat od všech povinností a strastí a myslím si, že právě teď je pro to ten vhodný okamžik. A když nemohou posluchači za námi, musíme my alespoň virtuálně za nimi.“ - Jaroslav Patočka.
ZÁZNAM

28. dubna
LÉDL JAZZ Q (O koncertu)
Jsme rádi, že i jazz může prostřednictvím online přenosu rozšířit nabídku KC Turnov v době koronavirové. Jazz je hudba svobodná, neznající hranic. Jediné, co potřebuje, jsou posluchači. A ani koronavirus nás nepřipraví o chuť se s vámi podělit o radost z hudby. Těšíme se na vás.“ - Bohuslav Lédl.
ZÁZNAM
 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.