Omezení kulturních akcí v Turnově

Z nařízení vlády se s účinností od 10. března od 18 hodin zakazují divadelní, hudební, filmová představení a sportovní, náboženské akce a umělecká představení přesahující účast 100 osob. Toto nařízení bylo vydáno dnes v dopoledních hodinách a bylo vydáno na dobu neurčitou.

V důsledku tohoto nařízení jsme přijali následující opatření:

Kino Sféra bude nadále promítat s omezenou kapacitou. S velkou pravděpodobností dojde k odsunutí premiér některých očekávaných filmů. Sledujte proto nadále náš web a facebook kina Sféra. 

Cestovatelská přednáška Černobyl – spící peklo (středa 11. března) proběhne pouze v hlavním sále s omezenou kapacitou (pokud již máte zakoupené vstupenky, nebo máte rezervaci, můžete na akci přijít). Sál za plátnem kina nebude k dispozici.

S omezenou účastí proběhne i loutkářská přehlídka Turnovský drahokam (pátek 13. – neděle 15. března). Změna programu se týká pouze dvou zrušených pátečních představení pro mateřské školky.

Zrušeny jsou aktuálně tyto akce:
PŘÍBĚH OPRAVDOVÉHO HERCE (pondělí 16. března)
POHOVKA - V. KNOP, I. ŠMOLDAS & M. KUKLOVÁ (úterý 17. března)
KYTAROVÉ DUO CD (středa 18. března)
HURÁ, JARO JE TADY! (pátek 20. března)
NEZBEDNÉ POHÁDKY (sobota 21. března)
ČOKOFEST (pátek 27. – neděle 29. března) - přesunuto na říjen 2020

Pro zrušená představení hledáme náhradní termíny, o kterých vás budeme informovat. Pokud však máte zájem zakoupené vstupenky vrátit, můžete tak učinit na recepci KC Střelnice. Vstupné vracíme pouze na základě předložené vstupenky, abonentům na základě legitimace.

O dalším vývoji, případně o dalších zrušených akcích vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

File admin/_projectSetting/E2u_base_setting.xml not valid!
/var/www/clients/client1/web88/web/admin/_core/classes/Xml/Xml.php [57]