Nový trailer k Padesáti odstínům šedi je venku a s ním i skvělý tip na vánoční dárek

Právě dnes zveřejnili tvůrci filmu Padesát odstínů šedi hlavní oficiální trailer a všechny fanynky už netrpělivě čekají na premiéru, která je v českých kinech naplánovaná na 12. února, tedy na den svatého Valentýna. My zároveň víme, že už spousta lidí přemýšlí nad vánočními dárky, a tak jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným. Kupte svojí milé či kamarádce voucher na film Padesát odstínů šedi, ona si pak už jen vybere, na který termín promítání chce vyrazit a navíc dostane dárek od společnosti Dermacol.

„Nejkrásnější vánoční dárek pro ženu? Lístky do kina na Padesát odstínů šedi.“ Tak se jmenuje celorepubliková akce, které se účastní i turnovské kino Sféra. Při její přípravě myslíme zejména na ty, kteří tápou při vybírání vánočních dárků. Od 1. prosince budeme nabízet vouchery na film Padesát odstínů šedi vhodné právě jako dárek. Obdarovaná si pak sama vybere, který termín promítání jí vyhovuje a vymění si voucher za lístek. Přímo v kině navíc dostane dárek od partnera filmu, společnosti Dermacol. Vouchery budou k dostání od 1. prosince do konce roku za 120 Kč, od ledna pak za 130 Kč přímo na recepci Kulturního centra Střelnice. Předpokládaná přístupnost filmu je od 15 let.

Fenomén, který na chvíli ovládl svět

Chystaný snímek Padesát odstínů knihy je natočený podle stejnojmenné knihy, která celosvětově vyšla v roce 2011 a ze které se stal zejména mezi ženami obrovský hit. Příběh dvaadvacetileté nesmělé studentky Anastasie Steelové, která se zamiluje do mladého podnikatele se sadomasochistickými sklony Christiana Greye se prodával tak rychle, že byl vytvořen nový rekord – jeden výtisk této knihy se prodal někde ve světě každou vteřinu. V Česku překročily prodeje za první tři měsíce stotisícovou hranici a zaručily tak knize první místo v žebříčku bestsellerů roku 2012.

Americké filmové zpracování knižní předlohy vstoupí do kin v den svatého Valentýna, tedy 12. února. Režie snímku se ujala Sam Taylor-Johnsonová, která je ve světě filmu známá svými krátkometrážními filmy z 90. let a snímkem Nowhere Boy o dětství Johna Lennona z roku 2009, který jí vynesl nominaci na cenu BAFTA. V hlavních rolích filmu Padesát odstínů šedi se objeví Dakota Johnson a Jamie Dornan. Oba známí spíš z vedlejších rolí a televizních seriálů, on navíc jako model světových značek jako Armani či Calvin Klein.

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.