Novinky v nadcházející kulturní sezóně 2022/2023

Možná již vyhlížíte náš nový abonentní katalog, který vás pravidelně na začátku léta informuje o připravovaných abonentních divadelních představeních, Turnovských hudebních večerech či Cestovatelském klubu. Sezónní katalog se souhrnem všech těchto představení pro vás samozřejmě chystáme i letos, ovšem s jednou výraznou změnou: u divadelních představení a Cestovatelských klubů jsme se pro letošní sezónu rozhodli nenabízet abonentní předplatné. V nabídce zůstanou pouze abonentní vstupenky na Turnovské hudební večery, které mají v Turnově tradici již více jak 70 let.

O kulturní zážitky ochuzeni v žádném případě nebudete. I nadále pro vás budeme mít minimálně jednou za měsíc připravené skvělé divadelní představení, koncert klasické hudby i cestovatelskou přednášku. A nejen to, samozřejmě pro vás chystáme i operní a baletní přenosy v kině Sféra, večery se zajímavými osobnostmi v pořadu O literatuře, stále populárnější Kavárenské kvízy či divadelní dopoledne s cyklem Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla! A vedle toho všeho pochopitelně nezapomínáme ani na divadelní ochotníky, turnovské kapely, taneční večírky, koncerty ze všech možných škatulek populární hudby, plesy a bály, Modrého kocoura, Turnovský drahokam a tak dále a tak dále.

Princip prodeje abonentek a vstupenek

Abonentní vstupenky na Turnovské hudební večery si stávající abonenti mohou zakoupit již v červenci, kdy jim budou držena jejich stávající místa. V srpnu potom budou uvolněny do prodeje i znovu neobsazená místa. Jelikož si vážíme všech našich abonentů, stejný princip prodeje vstupenek bude probíhat také v rámci divadelních představení. I lonští divadelní abonentni si proto mohou v červenci dojít pro svá oblíbená místa a přednostně si vstupenky na jednotlivá představení na celou sezónu zakoupit.

V srpnu se naplno spustí prodej vstupenek na všechna divadelní představení, Turnovské hudební večery i přednášky v rámci Cestovatelského klubu připravované pouze do konce kalendářního roku.

Co pro vás připravujeme?

Například v říjnu se v turnovském divadle představí Divadlo Feste s hrou Jaroslava Rudiše Winterbergrova poslední cesta, kterou uvádíme v rámci oslav 750 let města Turnov. V listopadu k nám přiveze Divadlo Kalich skvělou konverzační slovní přestřelku Petra Rychlého a Luboše Veselého S pravdou ven. A Kalich se do Turnova vrátí ještě v dubnu příštího roku s hrou Oskar a růžová paní, v které se vám představí Pavla Tomicová a Josef Polášek.

Z koncertů se můžete těšit mimo jiné na vystoupení manželů Lédlových či na pokračování představování mladých turnovských talentů v rámci pořadu iMUZA uvádí. Vystoupí také kontrabasové kvarteto Bumblebass a po třech letech se do divadla vrátí pražský Bohemia balet.S Cestovatelským klubem se vypravíme například do Gruzie, Jihoafrické republiky, Andalusie či Nepálu. V rámci oslav 750 let města Turnov se v září uskuteční speciální Cestovatelský klub s názvem Turnov známý a neznámý.


Výše uvedený výčet představení, koncertů a přednášek samozřejmě není ani zdaleka konečný. Doporučujeme pravidelně sledovat náš web www.kcturnov.cz a sociální sítě.

Duben 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.