Nouzový stav pokračuje, KC Střelnice bude uzavřeno minimálně do 20. listopadu

Vláda České republiky v pátek 30. října vydala usnesení o prodloužení nouzového stavu do 20. listopadu 2020. Tím pádem rušíme všechna chystaná představení do tohoto termínu a prodlužujeme uzavření recepce KC Střelnice.
 

Nově zrušené pořady:

středa 4. listopaduLibor Drahoňovský: Česká Kanada (Cestovatelský klub)
čtvrtek 5. listopadu Kavárenský kvíz; připravujeme pro vás online verzi (podrobnosti ZDE)
pátek 13. listopaduCokoLIVE (volné divadelní představení)
čtvrtek 19. listopadu - Evelyna Steimarová & Vendula Burger-Budilová (Pohovka)
pátek 20. listopaduMrzák inishmaanský (Abonentní divadelní představení)


VRACENÍ VSTUPENEK
Vstupenky zakoupené v recepci KC Střelnice, vracejte tamtéž. Lhůta pro vrácení je do pondělí 30. listopadu 2020 (tato lhůta bude při dlouhodobém uzavření recepce prodloužena). Vracené peníze vám po domluvě můžeme zaslat i na váš účet. V případě, že jste si zakoupili vstupenky na naše pořady online, peníze vám budou vráceny automaticky na váš účet během několika týdnů. Divadelním a hudebním abonentům i abonentům Cestovatelského klubu bude vrácena poměrná částka ze zaplaceného abonmá oproti abonentním legitimacím (i zde je lhůta pro vracení vstupného do 30. listopadu 2020).

OTEVÍRACÍ DOBA RECEPCE KC STŘELNICE
V reakci na usnesení vlády ze dne 22. října 2020 je recepce KC Střelnice po dobu trvání nouzového stavu pro veřejnost uzavřena. O znovuotevření recepce vás budeme informovat na našem webu www.kcturnov.cz a sociálních sítích.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY
V případě dotazů ohledně vracení vstupenek či rušení pořadů se na nás neváhejte obrátit ve všedních dnech na telefonním čísle 733 668 128 (Sára Mochalová – recepce), které pro vás bude aktivní i přes uzavření recepce KC Střelnice. Kontaktovat nás můžete i přes e-mail sara.mochalova@kcturnov.cz.

DOPORUČUJEME
Pro další aktuální informace doporučujeme sledovat náš web www.kcturnov.cz, Facebook @kcturnov a Instagram @kcturnov.
 

File admin/_projectSetting/E2u_base_setting.xml not valid!
/var/www/clients/client1/web88/web/admin/_core/classes/Xml/Xml.php [57]