Naučte se u nás na Střelnici létat

Daniela a Marek jsou oba certifikovaní lektoři oficiálního směru AcroYogy, takových je v Česku jen několik. Žádní jiní ale už nemají zároveň kurz AcroYogy Montreal. Marek a Daniela jsou jednoduše špičkou mezi lektory akrobatické jógy nejen v Česku. A přímo od nich budete mít možnost se učit na podzimních workshopech, které se budou konat ve foyer Střelnice pod záštitou lektorky jógy Lucie Vlčkové.

Akrojóga vznikla spojením jógy, akrobacie a thajské masáže. Rozvíjí spolupráci, komunikaci a důvěru, která je v ní klíčová. Člověk si při ní užije hromadu zábavy, překoná své strachy a posouvá své možnosti pořád dál. „Jsou lidé, kteří říkají, že akrojóga není jóga. Samotnou jógu dělám už celkem dlouho a díky ní jsem se dozvěděl hodně o svém těle, ale skrze akrojógu se dostávám mnohem hlouběji - učím se, jak komunikovat s okolím, říkat si o to co potřebuji, jak budovat vztahy, překonávat překážky a strachy,” říká lektor Marek Petráček. „Akrojóga není o tom zvládnout co nejtěžší triky a prvky, ale o tom vnímat jeden druhého, podpořit se a společně růst jako lidé,” dodává.

Daniela a Marek jsou jediné učitelské duo v Česku, učili se od nejznámějších a nejzkušenějších světových lektorů jako jsou Jason Nemer, Eugene Poku, Jessie Goldberg a mnoha dalších. „Mají za sebou mnoho zkušeností ze zahraničí, letos v zimě strávili půl roku v Indii a celý červenec doplňovali dovednosti v Montrealu,” popisuje turnovská lektorka jógy Lucie Vlčková.

Workshopy akrojógy na Střelnici

Ve foyer Kulturního centra Střelnice se budou s Markem a Danielou konat hned tři podzimní workshopy akrojógy. „Účastníci na nich zažijí především hodně zábavy. Zároveň posílí a protáhnou tělo, objeví důležitost komunikace a týmové práce a v neposlední řadě překonají sami sebe. Workshopy většinou zahrnují hravou rozcvičku, praxi akrojógových pozic a přechodů a závěrečnou terapeutickou část, která slouží k uzemnění a vyvažuje předchozí aktivní část,” zve Marek.

Program lekcí akrojógy staví lektoři tak, aby každý zažil pocit, že dosáhl úspěchu. „Síla a flexibilita můžou být při akrojóze výhodou, ale osvojení si správné techniky často vyžaduje i jiné kvality,” vysvětluje Marek. Jednotlivé prvky modifikují do lehčích a těžších variant a studenti při nich zjišťují, na co mají hned a co je potřeba zvládnout předtím, než se pustí do složitějších variant. 

Zaujala vás akrojóga? Přijďte si ji vyzkoušet na lekce v těchto termínech: vždy ve středu od 17 do 20 hodin v termínech 14.9., 12.10. a 2.11. 2016.

Více informacích najdete na facebooku lektorky Lucie Vlčkové: https://www.facebook.com/groups/powerjogalucievlckova/?fref=ts

K akrojóze Marka a Daniely najdete vše potřebné na jejich webu: http://www.letsacro.cz
 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.