Namotivujte se ke správnému životnímu stylu

Nový nepravidelný cyklus přednášek O zdraví a životním stylu zahájí na velkém sále turnovské Střelnice hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih, který se již více jak 25 let zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem – Marian Jelínek.

O názory a rady různých odborníků, kteří nám mohou ukázat cestu k lepšímu uchopení našich životů, je velký zájem. A protože kultura je péče o duši, rozhodli jsme se na onen zájem zareagovat tímto novým přednáškovým cyklem. V tomto případě se péče o duši vzácně potkává s péčí o tělo. Naše programová novinka je tudíž jistá nadstavba a my o sobě odteď tedy klidně můžeme tvrdit, že jsme kulturní fitcentrum,“ představil nový záměr David Pešek, jednatel Kulturního centra Turnov.

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D., spolupracuje s řadou vrcholových sportovců, např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky, a řadu let byl též osobním trenérem Jaromíra Jágra. Od následující sezóny si vyzkouší nové angažmá v AC Sparta Praha, kam nastoupil na pozici „mentální trenér“. O své zkušenosti se ale dělí také s laickou veřejností a říká: „Rozum vede k pochopení a emoce vede k akci. Chceš-li, aby člověk něco pochopil, mluv do jeho hlavy, a chceš-li, aby něco dělal, mluv do jeho srdce.“ 

Své mnohaleté zkušenosti využívá při svých přednáškách nejen asociacím a klubům napříč sporty, ale také různým firmám a na svých motivačních kurzech. A přesně takový motivační kurz proběhne 15. září na Střelnici.

Chcete zjistit, jak se správně motivovat ke zdraví a štíhlosti? Chcete skutečně změnit svůj životní styl? Tak už neváhejte a přijďte i vy najít pod vedením zkušeného mentora tu správnou motivaci a třeba i změnit svůj život.


úterý 15. září od 17 hodin
Sebemotivací ke zdraví a štíhlosti
O zdraví a životním stylu
KC Střelnice
v předprodeji 290 Kč / na místě 350 Kč
(vstupenky zakoupené na dubnový termín zůstávají v platnosti)

VSTUPENKY
 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.