Nabídka volných divadelních představení na začátku sezóny

Nabídku divadelního abonmá dozajista znají již všichni, my vám ale mimo něj nabízíme několi divadelních představení, která si nemůžete nechat ujít. Předprodej vstupenek na některá z nich již běží a ta další budou dostupná od pátku 1. září. Na co se můžete těšit? 

Představení: 

úterý 12. září
ANASTASIA (Léčivé divadlo Gabriely Filippi)
Nevšední příběh lásky, ve kterém se setkávají lidé dvou světů. Úspěšný městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody. Ze setkání těchto tvou lidí se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství pro šťastný život na Zemi.
Hrají: Gabriela Filippi a Mario Kubec)

úterý 10. října
ROŠÁDA
(Divadlo Frída)
Laura žije se svým manželem Viktorem ve šťastném vztahu. Viktor má dobrou práci a vždy se o všechno postará, ale poslední dny se začíná chovat divně. V noci chodí po bytě. Čím dál víc mluví sám se sebou. Laura tuší, že se něco děje, ale nedokáže tomu přijít na kloub hned. Viktorovo podivné chování se mezitím začne stupňovat.
Hrají: Martin Trnavský, Bára Munzarová, Radim Novák, Marika Procházková

čtvrtek 30. listopadu
PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH
(Divadelní soubor Sokol Bozkov)
Muži a ženy jsou odlišné bytosti. Že je to v dnešní době odvážné tvrzení? Ti, kteří se vzpírají myšlence, že biologické danosti ovlivňují naše chování, tak často činí s nejlepšími úmysly, neboť chtějí oponovat sexistickým názorům. Zaměňují však pojmy rovnost a stejnost. Mnohé vztahy končí špatně, protože muži nechápou, proč se ženy nemohou chovat více jako muži, a ženy očekávají, že jejich muži se budou chovat stejně jako ony.

pondělí 4. prosince
ČOCHTAN VYPRAVUJE
Pohádkový příběh přistěhovalců hledajících nový domov, dobré bydlo a trochu štěstí. Samotný divadelní příběh začíná na Broadwayi roku 1947, kdy hudební skladatel Burton Lane a textař Edgar Harburg s obrovským úspěchem uvedli muzikál The Finians Rainbow. Hrdiny na broadwayských prknech byli irští přistěhovalci, jejichž cestu novou vlastí provází skřítek Og. Nezapomenutelná a záhy celosvětově zlidovělá hudba upoutala i pozornost Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Příběh doznal změn. Zrodil se Divotvorný hrnec plný zlata!  Roku 1990 se na scéně objevil Čochtan Josefa Dvořáka, který rozehrál další slavnou kapitolu původně broadwayského trháku.
Hraje: Josef Dvořák

čtvrtek 1. února 
ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ
(Divadelní společnost Háta)
Harry Douglas, záletný americký velvyslanec, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.
Hrají: Lukáš Vaculík, Viktor Limr/Pavel Nečas, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček/Martin Zounar, Kristýna Kociánová/Hana Kusnjerová/Radka Pavlovčinová, Mahulena Bočanová/Adéla Gondíková/Betka Stanková a další

 

 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.