Na koncert Anety Langerové bezpečně

Už v sobotu 13. listopadu vystoupí na velkém sále turnovské Střelnice Aneta Langerová. Svým turnovským koncertem zahájí podzimní turné. Máte na tuto událost zakoupené lístky a lámete si hlavu nad bezpečnostními opatřeními, nebo právě díky nim nevíte, jestli na koncert vůbec vyrazit? Následující řádky vám na vše odpoví.

Pečlivě veškerá vládní nařízení dodržujeme a ani v sobotu tomu nemůže být jinak. Chráníme tak především vás – našeho diváka.

Na koncert doporučujeme přijít s předstihem, aby vás naši pořadatelé stihli včas „odbavit“. Ke kontrole u vstupu si předem připravte některé z níže uvedených potvrzení o bezinfekčnosti. Divák může být do prostor Střelnice vpuštěn pouze tehdy, pokud se prokáže splněním jedné z následujících podmínek:

  • v posledních 72 hodinách absolvoval PCR test s negativním výsledkem
  • v posledních 24 hodinách absolvoval antigenní test s negativním výsledkem
  • má laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší 180 dní
  • má alespoň 14 dnů po ukončení očkování
  • před vstupem na akci provedl na místě samotest s negativním výsledkem a podepsal čestné prohlášení o bezinfekčnosti, test je nutno mít vlastní (v krajním případě lze test zakoupit na naší pokladně, je zde tedy možnost otestovat se přímo před koncertem)
  • provedl antigenní test za online dozoru zdravotnického pracovníka s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce a prokázal se potvrzením

Děti do 12 let věku se nemusí nijak prokazovat, jejich doprovod ano.

Do našich prostor vstupujte pouze s nasazeným respirátorem nebo nanorouškou, dýchací cesty je třeba mít zakryté po celou dobu koncertu. V době konzumace lze ochranu dýchacích cest sejmout. Pokud si roušku nebo respirátor zapomenete, je možné je zakoupit na pokladně.

Dodržujte rozestupy.

Používejte dezinfekci rukou.

A na závěr, pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosíme, ohleduplní a zůstaňte raději doma.

Děkujeme za vaše pochopení a respektování pravidel.
 

Červen 2023
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.