Muzikálový soubor Gabriel poprvé v Českém ráji

V sobotu 27. dubna od 16 hodin proběhne v galerii státního zámku Sychrov představení amatérského muzikálového souboru Gabriel z Prahy.

Pod názvem Muzikálové pohádky pro malé a velké se skrývají dva příběhy: Zlatovláska a Pohádka o hloupém Honzovi. Uslyšíte retro melodie a známé písničky s autorskými texty za doprovodu klavíru.

Děti se mohou těšit na odpoledne plné překvapení a všichni ostatní na slosovatelnou výherní vstupenku. Na návštěvu představení se můžete vydat s předstihem také z toho důvodu, že kromě prohlídky zámku Sychrov se můžete v areálu zámku v tento den těšit na americké automobilové veterány.

Muzikálový soubor Gabriel vznikl v roce 1989 a tvoří ho více než 25 členů. Má bohatý repertoár od klasické hudby přes písničky židovské, africké, finské až po současný pop a autorské skladby. Členové souboru se vzdali honoráře za vystoupení a stejně jako ostatní partneři této akce podpořili aktivity humanitární organizaci ADRA.

Organizace ADRA působí ve více než sto třiceti zemích světa. Zajišťuje zejména humanitární pomoc při živelných katastrofách a komplexní rozvojovou pomoc. V České republice ADRA organizuje největší síť Dobrovolnických center a Charitativních obchodů. V Turnově otevřela svoje pracoviště před rokem. A kromě Charitativních obchůdků na Nádražní ulici a v Pasáži Kinských zajišťuje a zprostředkovává dobrovolníky do domácností seniorů a výchovu k dobrovolnické činnosti mezi dětmi a studenty turnovských škol.

O možnostech, jak se dá pomáhat i lidem ve svém okolí, je možné se více dozvědět na www.adraturnov.cz

Na koho se již nedostanou vstupenky, může se přijít podívat na muzikálové pohádky v neděli 28. dubna od 10 hodin v Liberci na Perštýně v Kostele sv. Vincence z Pauly. Tam se také tohoto dne uskuteční jedinečný SWAP. Přijďte směňovat své nepotřebné nebo okoukané oblečení a ostatní věci z půd či garáží.

Akci pořádají dobrovolníci z humanitární organizace ADRA.

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.