Letní kino v Turnově zahajuje promítání

Tradičně v polovině června se přesune promítání filmů z kina Sféra do letního kina ve Skálově ulici. Promítání ve Sféře ale nebude zcela ukončeno, i nadále se zde budou odehrávat dopolední projekce pro seniory a na konci června opera Othello.

Prvním a tudíž zahajujícím filmem letního promítání pod širým nebem bude polsko-české drama Přes kosti mrtvých s Miroslavem Krobotem či Jakubem Gierszałem, které promítáme v rámci Filmového klubu v úterý 20. června.

Největší akcí červnového programu bude bezesporu tradiční akce pro školáky, kdy ti s vyznamenáním mají zvýhodněné vstupné na animovaný film. Tentokrát jsme vybrali pokračování série Auta. Ve třetím díle animovaných závoďáků bude muset Blesk McQueen dokázat, že nepatří do starého železa a v rámci toho se utká s novou generací závodních aut. Pro zvýhodněné vstupné na polovičních 60 Kč bude stačit předložit u pokladny kopii vysvědčení s vyznamenáním, ostatní mají vstup za 120 Kč. Vzhledem ke každoročnímu velkému zájmu o akci doporučujeme dorazit s dostatečným předstihem.

Do konce června bude na programu také komedie Holky na tahu se Scarlett Johansson v hlavní roli či další epická bitva ve snímku Transformers: Poslední rytíř.

Červenec nabídne kromě filmových novinek také opakování filmů, které se těšily vysoké návštěvnosti v průběhu roku. Zopakujeme českou romantickou komedii Bezva ženská na krku nebo také Padesát odstínů temnoty.

Největším trhákem na začátku července bude bezesporu třetí pokračování filmu Já, padouch. Na plátna se vrátí jak ex-padouch Gru, tak žluťaví mimoni, které zbožňují děti i dospělí. Dále letní kino navštíví Spider-Man z MARVEL Universe, zhlédneme Válku o planetu opic, nevynecháme válečné drama z dílny Christophera Nolana Dunkerk a pro romantické duše jsme vybrali film Všechno, úplně všechno.

Srpen se ponese ve znamení Filmového víkendu, který se letos v letním kině v Turnově bude konat již pošesté. Tradiční akce nabídne ve dvou nocích šest největších filmových pecek za poslední období a k tomu nebude chybět výborné jídlo, pití a skvělá atmosféra. Na programu budou snímky jako Král Aruš: Legenda o meči, Logan: Wolverine, Baby Driver nebo Pobřežní hlídka. Podrobné informace a kompletní program naleznete na www.filmovyvikend.cz.

Dále se v srpnu můžete těšit na filmy jako Po strništi bos se Zdeňkem Svěrákem, animovanou Velkou oříškovou loupež 2, akční Atomic Blonde: Bez lítosti se stále krásnější Charlize Theron a další.

V letním kině promítáme za každého počasí a to ve chvíli, kdy se dostatečně setmí. Může se tedy začít s mírným zpožděním, ale to pouze z toho důvodu, že vám chceme dopřát obraz v dostatečné kvalitě.

Do areálu můžete vodit své psí kolegy v případě, že nebudou štěkáním narušovat film nebo ohrožovat další návštěvníky. Pokud přijedete na kole, můžete si je vzít do areálu kina, kde vám je během projekce rádi ohlídáme.

Aktuální program naleznete na www.kcturnov.cz. Těšíme se na vaši návštěvu!
 

Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.