Kulturnov je tu a s ním mnoho dalšího

Vážení milovníci kultury, tento týden vyrazte do kina Sféra například na úterní komedii Filmového klubu Kafe a Cigára s Robertem Benigni a Cate Blanchet. Ujít si nenechte akční novinku Kingsman: Zlatý kruh, kterou uvedeme pouze ve 2D, protože 3D verze se oproti plánům nakonec vůbec do kin nedostane. A protože se brzy chystá druhý dil trilogie Jana Hřebejka Zahradnictví, připomeneme si v neděli odpoledne první díl Rodinný přítel.

Připomínáme také, že divadelní představení s Josefem Dvořákem Čochtan vypravuje se přesouvá na 4. prosince, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V neposlední řadě zveme do divadla nejmenší diváky, s ráčkující princeznou zahájíme pohádková sobotní dopoledne v rámci cyklu Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla!

Doporučujeme následující pořady:

Bosna

Letošní sezónu Cestovatelského klubu zahájíme s Martinem Adámkem.

Cesta "Na kole přes Rumunsko do Bosny", měřila přes 3 560 km a vedla přes Maďarsko a Rumunsko do čtyř zemí bývalé Jugoslávie. Fotografie a vyprávění vás provedou maďarskými městy, rumunskými horami, loukami a poli, srbskými kopci, bosenskými údolími mezi skalami i chorvatským pobřežím a stezkami linoucími se mezi Plitvickými jezery.

středa 20. září od 18 hodin, kino Sféra, vstupné 90 Kč


Událost týdne:

KULTURNOV

Oslava turnovské kultury

Loňská iniciativa Kulturnov slavila velký úspěch, a tak se i letos můžete těšit na den plný hudebních a divadelních představení turnovských umělců doplněný dalším doprovodným programem. A že je na co se těšit! Na čtyřech scénách a se čtyřmi moderátory se vám představí desítky umělců v roztodivných spojeních.

Program festivalu:

13:00 – Turnovanka
13:45 – Karmínek a smyčcový orchestr ZUŠ
14:30 – Pepa Uchytil & Ondřej Halama, AD/HáĎata, start Běhturnov
15:15 – Musica Fortuna & judisti
16:00 – Ruda Hancvencl
16:20 – The Boband & FD Band
17:00 – VIVAT RADNICE & Karel Jiroš
17:30 – FD Band & Lédl Jazz Q
18:30 – AnarchiA & Čmukaři
19:30 – Snap Call
20:45 – Čmukaři & Nakafráno
21:30 – Tamdoletma
22:15 – Funk Corporation
23:30 – afterpárty s překvapením

sobota 23. září od 13 hodin, KC Střelnice, vstupné zdarma

File admin/_projectSetting/E2u_base_setting.xml not valid!
/var/www/clients/client1/web88/web/admin/_core/classes/Xml/Xml.php [57]