Kavárna KUS na Střelnici odměňuje stálé zákazníky i návštěvníky pořadů KCT

Kulturní centrum Turnov připravilo pro své návštěvníky lákavý věrnostní program plný výhod a zajímavých odměn. Ode dneška mohou všichni zájemci sbírat speciální razítka na akcích Kulturního centra a v kavárně KUS a získat tak možnost rezervovat si vstupenky na vybrané pořady s předstihem, ukládat si 5 % z útraty v kavárně KUS na Střelnici na osobní účet nebo si dát něco dobrého za extra ceny a mnoho dalšího.

„Chceme dát všem našim pravidelným návštěvníkům, divákům a fanouškům najevo, že si jejich přízně vážíme. Proto jsme se rozhodli přijít se systémem odměn, které by je mohly potěšit,” říká jednatel Kulturního centra Turnov David Pešek.

KUSovníkem může být každý

Členem věrnostního programu KCT, takzvaným KUSovníkem, se může stát každý. Stačí na speciální kartičku posbírat šest razítek. Kartičku s prvním razítkem a pak i další razítka je možné získat na všech akcích KCT s platnou vstupenkou, rozdávat je budou uvaděčky u vstupu. Razítko můžete získat i v kavárně KUS, a to za jeden zaplacený účet každý den. Razítka sbírá vždycky jeden člověk, není tedy možné nechat si dát razítko za partnera či kamaráda.

Po nasbírání všech šesti razítek pak stačí přijít do kavárny KUS na Střelnici, kde vám obsluha vydá věrnostní kartičku KUSovníka a můžete směle začít čerpat výhody a užívat si speciální KUSovnické akce. Platnost věrnostní kartičky KUSovníka je 12 měsíců, během kterých už ale můžete sbírat další razítka na novou kartičku.

Proč budete chtít být KUSovníkem?

Každého KUSovníka, tedy člena věrnostního programu, čeká spousta odměn. Připravený máme třeba 5% buyback, což znamená, že se vám při každé návštěvě kavárny KUS ukládá 5 % útraty na váš osobní KUSovnický účet. Nastřádané peníze tady pak můžete kdykoli utratit.

Všichni KUSovníci mají v KUSu a baru kina Sféra KUSovnické extra ceny: dostanou velký popcorn za cenu malého, velkou Kofolu za cenu malé a velký fresh za cenu středního.

Kromě toho dostanou všichni členové věrnostního programu při každé návštěvě kavárny KUS na Střelnici vodu s mátou a citrónem zdarma.

Tím ale seznam výhod zdaleka nekončí. Všichni KUSovníci budou dostávat přednostní informace o speciálních akcích v KUSu, nazvaných KUS experta. Budeme tu totiž třeba degustovat víno, ochutnávat pivo, ale chystáme i zábavná odpoledne pro rodiny s dětmi nebo Dámské jízdy.

Návštěvníky divadla, kina i koncertů zaujme jistě i možnost KUSovníků rezervovat si vstupenky na vybrané lákavé akce s předstihem před ostatními zájemci. O všech výhodách bude KUSovníky informovat speciální newsletter, a to opět s předstihem před ostatními.

Třešničkou na KUSovníkovi je pak narozeninová SMS, prostřednictvím které vás pozveme v den vašich narozenin na kávu a něco dobrého zdarma.

Myslíme i na malé KUSovníčky

Členem věrnostního programu se můžou stát všichni starší 12 let. Ale i menší návštěvníky KCT čeká nově odměna. Po nasbírání šesti razítek na speciální barevnou kartičku KUSovníčka si můžou přijít do baru kina Sféra pro popcorn a pití zdarma.

Více informací najdete na www.kcturnov.cz a na fb.com/kusturnov

Duben 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.