Kavárenský kvíz otevírá další, vylepšenou sezónu

Již čtyři sezóny má za sebou náš Kavárenský kvíz. To, co začalo jako experiment, kdy nikdo z nás moc netušil, jak to udělat, se za čtyři roky své existence vyprofilovalo ve velmi úspěšnou a divácky atraktivní a navštěvovanou akci. Každý první čtvrtek v měsíci pro vás připravujeme celkem padesát pět otázek v pěti tematických kolech a vítězům nejen slevu na útratu v kavárně KUS, kde se kvíz pořádá, ale hlavně volné vstupenky na akce KCT v ceně mnoha set korun.

Kavárenský kvíz v novém

Poslední sezónu jsme zpestřili tím, že řadu kvízů pro ostatní připravovali přímo členové týmů, které se účastní pravidelně, tedy i v rolích moderátorů se vystřídala řada lidí. Kvíz tak nikdy nedostal šanci zevšednět a zestárnout. S novou sezónou navíc dostává velký dárek – novou hlasovací aplikaci, která nejenže usnadní celý průběh hlasování a sčítání bodů, ale přinese též nová pravidla. Věříme, že celá akce tím získá ještě větší švih a řadu nových soutěžících!

Takže máte-li rádi vědomostní soutěže a znáte-li četné odpovědi a jste soutěživí, neváhejte a přihlaste se do kvízu i vy, je to jednoduché.


Pro účast potřebujete svůj tým tvořený 2–4 lidmi, který s předstihem nahlásíte e-mailem na weissova@kcturnov.cz. Vždy vyčkejte na odpověď s potvrzením registrace, kapacita soutěžních týmů je totiž omezená.

Během kvízu odpovíte celkem na padesát pět otázek v pěti tematických kolech z různých oblastí a výherce čeká odměna v podobě poukazů na pořady KCT a také sleva na útratu v kavárně KUS.

Alespoň jeden člen týmu musí dorazit minimálně 15 minut před začátkem kvízu, ten nahlásí tým u pořadatele a usadí se ke stolu se jmenovkou svého týmu. Kvíz má celkem 5 kol po 10 otázkách. Po každém kole následuje jedna bonusová otázka. V souvislosti s novým hlasovacím systémem je dále třeba, aby alespoň jeden člen týmu měl u sebe chytrý mobilní telefon s dostatečně nabitou baterií.

Zápisné do kvízu je 100 Kč za celý tým.

Těšíme se na vás v nové sezóně, poprvé ve čtvrtek 1. října od 18 hodin!

 

Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.