Jiří Havelka představí Mimořádnou událost

Po úspěšném filmu Vlastníci přijede režisér Jiří Havelka do Turnova představit i svůj druhý celovečerní film s názvem Mimořádná událost.

Společně s ním dorazí do turnovského kina Sféra také producent Marek Jeníček a herec Jaroslav Plesl. Předpremiérové večery v kině Sféra jsou oblíbené díky své atmosféře a ve většině případů bývají vyprodané. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět novou českou komedii jako první, setkat se a popovídat si s tvůrci a možná, že si domů odnesete i tematický dárek.


Projekce se uskuteční ve čtvrtek 27. ledna od 19 hodin, tedy přesně týden před celostátní premiérou. Po projekci bude následovat beseda s hosty.

O filmu
Malebnou českou krajinou projíždí motoráček. Lidé uvnitř sedí, švitoří, nebo naopak mlčí, pokukují z oken nebo pospávají. Vlak se náhle porouchá a strojvůdce Miloš musí vystoupit z vlaku, aby poruchu napravil. Vlak stojící v mírném spádu se však samovolně rozjede zpět do výchozí stanice a vyděšenému Milošovi nezbývá než se poklusem vydat za ním.

Cestující ocení, že zase jedou, ale záhy si uvědomí, že špatným směrem. Hlasitě protestují a dožadují se informací. Kabina strojvedoucího je neprodyšně uzavřená a nikdo se zpoza dveří neozývá. Mezi cestujícími se šíří první ataky paniky – že by to byl únos, pomsta nebo naprosté selhání systému?

Kontakt s okolím prostřednictvím mobilních telefonů selhává a nepomáhá ani zoufalý křik z oken. Cestující za pomocí brutálních prostředků a myslivcovy pušky otevřou dveře obou kabin strojvůdce, ale dosáhnou pouze potvrzení svých nejhorších očekávání, a to - že motoráček nikdo neřídí…


ZAKOUPIT SI VSTUPENKY
(Na předpremiéru nelze vstupenky rezervovat.)

 


 

Červen 2023
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.