Filmové zážitky se po létě vrací do kina Sféra

Promítání filmů se po více jak dvou měsících opět vrací do kina Sféra na Střelnici. Už na září je pro Vás připraveno několik speciálních projekcí - předpremiéra očekávaného velkofilmu nebo například Dámská jízda.

S novou sezónou se navíc nabízí začít sbírat body v našem věrnostním programu SféraPas. S každou vaší návštěvou kina se vám totiž blíží odměna v podobě volné vstupenky nebo občerstvení zdarma.

Jak SféraPas funguje? A jak ho získat?

SféraPas je zdarma k dostání na pokladně kina Sféra. Za každý vstup do kina obdržíte jedno razítko. Na projekci alternativního obsahu (koncerty, opery atd.) získáváte dokonce dvě. Za pět nasbíraných razítek můžete SféraPas na baru vyměnit za malý popcorn nebo nachos. Na tento pas už ale není možné sbírat další razítka. Pokud nasbíráte všech osm razítek, získáváte na pokladně volnou vstupenku na jakoukoliv filmovou projekci. SféraPas je nepřenosný a jeho platnost je jeden rok.Jan Žižka vstupuje do kina Sféra ve dvou verzích

Režisér Petr Jákl přináší nový historický velkofilm Jan Žižka o zrodu legendárního českého vojevůdce před husitskými válkami. Jedná se o nejdražší český film v historii, který se dočká uvedení v mnoha dalších zemích po celém světě.

V kině Sféra můžete vidět tento ambiciózní snímek předpremiérově už ve středu 7. září. V programu Sféry můžete vybírat hned ze dvou různých verzí filmu. Hlavní verze je přístupná divákům od patnácti let a zobrazuje drsnou podobu evropského středověku. Uvádíme ale i upravený sestřih přístupný od dvanácti let, který je vhodný pro mladší a citlivější diváky.

Ve filmu nechybí mnoho českých herců jako Karel Roden, Ondřej Vetchý nebo Jan Budař. Hlavní role ale ztvárnily hollywoodské hvězdy Ben Foster, Michael Caine, Til Schweiger nebo Sophie Lowe, film byl proto původně natočen v anglickém znění. V programu tak naleznete nejen česky dabovanou verzi, ale také originální anglickou verzi s českými titulky.Dámská jízda s Julií Roberts a Georgem Clooneym 

Užijte si nový romantický film s Julií Roberts a Georgem Clooneym v den premiéry v rámci Dámské jízdy. Čeká na vás welcome drink a losování o dárky. Kdy? Ve čtvrtek 15. září od 20. hodin.

Anotace k filmu:
Když vám dcera, která tráví prázdniny na Bali, oznámí, že se tam zamilovala a bude se vdávat, pravděpodobně skočíte na první letadlo a poletíte jí to rozmluvit. Přesně to se stalo Georgi Clooneymu a Julii Roberts v rolích šokovaných rodičů, kteří se rozhodnou zachránit svou dceru Lily před následky letní lásky. V tomto směru mají koneckonců bohaté zkušenosti. Před devatenácti lety se po podobném vzplanutí vzali, před čtrnácti lety pochopili, že to nebyl dobrý nápad, a ukončili to dobrodružství rozvodem. Od té doby se snaží jeden druhému vyhýbat, co to jde, protože vědí, že každé jejich setkání skončí hlasitou hádkou.

Teď však vyhlásili dočasné příměří, aby vysvobodili svou dceru „ze spárů“ chytrého, hezkého a podnikavého domorodce, který se živí pěstováním a prodejem mořských řas. V přípravě rafinovaných pastí, jež mají jejich dceři sundat růžové brýle, jsou sice velmi dobří, žádná z nich však nesklapne tak, jak naplánovali. Co je ovšem horší, kulisy mořského ráje začínají probouzet vzpomínky na tu hezkou část jejich společné minulosti. A i když se brání zuby nehty, nebezpečí, že do toho znovu spadnou, doslova visí ve vzduchu. Tahle záchranná operace se zkrátka vyvíjí naprosto nečekaně.


Kompletní aktuální program, vstupenky a veškeré informace naleznete na www.kinoturnov.cz.

Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.