Filmové premiéry v listopadu: Interstellar nebo třeba Hunger Games

Turnovské kino už dávno nezaostává v uvádění filmových novinek. V listopadu se můžete těšit hned na tři premiérová promítání a čtyři filmy uvedené těsně po premiéře. Na své si přijdou milovníci sci-fi, hororů, ale i animovaných pohádek. Listopadová nabídka je totiž opravdu pestrá.

Mezi dlouho očekávané filmové novinky patří sci-fi příběh Interstellar, ale i pokračování Hunger Games, tentokrát s podtitulem Síla vzdoru 1. část. Kdo má raději akční podívanou, měl by zajít na premiéru filmu Železná srdce a pro ty nejodvážnější je tu nabídka tematicky laděné Horror night k filmu Jessabelle. Nezapomněli jsme ale ani na komedie a „animáče“.

Sci-fi pohltí fanoušky hned dvakrát

První ze sci-fi novinek, kterou pro vás chystáme rovnou v premiéře, je film Interstellar. Dlouho očekávaný počin režiséra Christophera Nolana se objeví na plátně kina Sféra už ve čtvrtek 6. listopadu a rozhodně je na co se těšit. Nolan je zárukou fantastické podívané, z jeho dílny vzešly filmy jako Dokonalý trik, Temný rytíř nebo Počátek. V hlavních rolích se ve snímku Interstellar představí Matthew McConaughey a Anne Hathaway a nejen jejich výkony hodnotí první zahraniční
reakce samými superlativy.

Třetí díl Hunger Games rozdělili tvůrci na dvě části a první z nich se chystá do kina Sféra v premiéře už 20. listopadu. Hladové hry přerůstají v revoluci a Katniss Everdeenová musí zachránit nejen svého partnera Peetu z rukou nepřátel, ale také zabránit maření dalších životů a pokusit se porazit Sídlo v čele s nenáviděným prezidentem Snowem.

Horror night: Jessabelle

Začínáte si už pomalu zvykat na dokonalou atmosféru speciálních hororových promítání? Pak byste si neměli nechat ujít Horror night v pátek 14. listopadu. Promítat se bude Jessabelle, příběh dívky, která po tragické nehodě zjistí, že ve starobylém domě nežije sama. Mráz běhající po zádech a oči lezoucí z důlků jsou v ceně vstupného.

Oddechněte si u animované pohádky

Hned dvakrát se v listopadu chystá v kině Sféra promítání pro fanoušky „animáčů". Začneme už v sobotu 8. listopadu Včelkou Májou a pokračovat se bude 29. listopadu Tučňáky z Madagaskaru. Jako už tradičně budou sobotní promítání ve 3D a nedělní ve 2D. Někdy není na škodu uniknout trochu z reality a užít si legraci, co myslíte?

Drama i komedie, všechno máme

Kdo ještě nemá dost, může zajít na Železná srdce. Premiéra akčního dramatu v hlavní roli s Bradem Pittem je připravená na čtvrtek 13. listopadu. Jak asi dopadne vražedná mise tankové posádky proti německé přesile? Přijďte se mrknout na nefalšovaný válečný „akčňák“.

Komu by byla po chuti spíš komedie, můžeme nabídnout pokračování filmu Šéfové na zabití. Ve dvojce se Nick, Dale a Kurt rozhodnou, že mají po krk svých šéfů a začnou podnikat na vlastní pěst. Na plátně se objeví mnoho nových tváří, zábava ale zůstává.

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.