Filmové premiéry v lednu: Insidious 4, Coco a Zmenšování

Již první týden v novém roce nás čeká nová pohádka Zdeňka Trošky - Čertoviny, v níž se v hlavních rolích představí Jakub Prachař, Dominick Benedikt a Karel Dobrý. Pro metalisty v lednu chystáme hned dva koncerty. Prvním z nich bude koncert Motörhead a pár dní na to nás čeká záznam koncertu z Las Vegas v podání legendárních KISS. Operní abonenti se poté mohou těšit na Lohengrina Richarda Wagnera s krásnou a talentovanou Annou Netrebko. V neposlední řadě se nechte zlákat na Filmový klub, který nabídne remasterovanou projekci kultovního sci-fi Matrix.

TIP SFÉRY

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Komedie Filipa Renče podle scénáře Haliny Pawlowské.

"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes tři tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!

čtvrtek 18. 1. - 19.30 (130 Kč / Dámská jízda)
pátek 19. 1. - 19.30 (130 Kč)
sobota 20. 1. - 17.00 (130 Kč) 
neděle 28. 1. - 19.30 (130 Kč)

VSTUPENKY

 

TIP PRO HOROROVÉ FAJNŠMEKRY

Insidious: Poslední klíč

Další pokračování odhalí děsivou minulost démonologičky Elise.

Čtvrtá část kultovní série Insidious odhalí záhadnou minulost vyhledávané parapsycholožky Elise. Ta v mládí žila v malém městě v Novém Mexiku, její domov však byl zároveň domovem temných sil, a tak netrvalo dlouho a její život se obrátil naruby. Nyní ji nejnovější klient přivádí zpět do domu hrůzy a Elise se musí vyrovnat s vlastní děsivou minulostí.

pátek 5. 1. - 22.00 (130 Kč / Horror night)
neděle 7. 1. - 17.00 (130 Kč)

VSTUPENKY

 

TIP PRO RATOLESTI

Coco

Mladý Miguel zažívá úžasné dobrodružství mezi kostlivci.

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.

sobota 20. 1. - 14.30 (150,-/ 130,- děti do 15 let 3D)
neděle 21. 1. - 14.30 (130,-/ 110,- děti do 15 let 2D + 20 min. předfilm Vánoce s Olafem)

VSTUPENKY

 

DÁLE DOPORUČUJEME

Změnšování

Chcete mít lepší život? Nechte se zmenšit!

Proces zvaný celulární miniaturizace vyvinuli norští vědci jako jeden z léků na hrozící přelidnění planety. Malí lidé míň snědí a zaberou míň místa, to dá rozum. A aby do tohoto programu vstupovali lidé houfně a s nadšením, provázejí ho gigantické ekonomické výhody a trvalý pobyt v mini-milionářském ráji Leisureland. Vidina zbohatnutí do programu přivede i Paula Safranka (Matt Damon) a jeho ženu Audrey (Kristen Wiig). Bezdětní čtyřicátníci s nudnou prací a neútulným bytem stejně nevidí lepší životní perspektivu. Po absolvování vstupního pohovoru následuje nutná úprava (všechen tělesný porost a plomby musí pryč) a pak už narkóza a samotná miniaturizace. Když se deseticentimetrový Paul probudí „na druhé straně“, dozví se, že Audrey nakonec vycouvala. Bohatého, ale opuštěného Paula naštěstí nenechají dlouho truchlit jeho noví „přátelé“, srbský playboy Dušan (Christoph Waltz) a jednonohá vietnamská disidentka (Hong Chau). S nimi toho prožije během pár týdnů víc než za celý svůj dosavadní život a uvědomí si, že i v malém světě lze prožít velké věci.

pátek 12. 1. - 19.30 (130 Kč)
sobota 13. 1. - 19.30 (130 Kč)

VSTUPENKY

-RH

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.