Do kina, divadla i KUSu, tento týden si vybere každý

S novým týdnem je tu opět bohatá nabídka Kulturního centra, těšit se můžete na Zdeňka Izera, který zavítá do Městského divadla již v pondělí. Na programu budou tradičně zábavné scénky, parodie a mnoho vtipů. Míst už příliš nezbývá, proto neváhejte. V pátek si přijďtě poslechnout do kavárny KUS na Střelnici skupinu Bodlák a v sobotu vyražte do Hotelu mezi dvěma světy – divadelní představení na námět příběhu Erica-Emmanuela Schmitta.

Kino Sféra vás zve na promítání filmu Děda v rámci cyklu Kino nejen pro seniory, kde mimo jiné uvidíte Bolka Polívku. Ve čtvrtek a v sobotu budete mít možnost shlédnout příběh o ojedinělém hrdinství Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a děti vyšlete o víkendu na animovanou pohádku Tajný život mazlíčků. V neposlední řadě vás zveme i na nové americké drama s Benem Affleckem v hlavní roli Zúčtování, které promítáme v pátek a v neděli.  

Mimo jiné vás srdečně zveme na následující pořady: 

Tenkrát v ráji

Přidané představení o osudu českorajského horolezce.

Film na motivy stejnojmenného románu spisovatele a scenáristy Josefa Urbana vypráví o osudové lásce, nezlomném přátelství a vztazích českých a německých horolezců, do kterých osudově zasáhla těžká válečná doba Protektorátu.

pondělí 7. listopadu od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 120 Kč (a také pondělí 14. listopadu od 19.30)

Kateřina a Miloš Motani - Nezkrocená Brazílie

Nebezpečné a nejkrásnější město na světě Rio de Janeiro - tady začíná naše cesta napříč rozlehlou a nezkrocenou zemí.

Nádherná příroda pantanalu, úchvatný vodní svět, nejmohutnější vodopády světa, hluboké pralesy, spousty zajímavých zvířat, slaňování do jeskyně znepříjemní zápas s těžkou nemocí. Na tyto i jiné potíže nacházíme spolehlivý lék – sambu!

úterý 8. listopadu od 18 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné 90,-

Poetika - Galavečer

Na vyvrcholení letošního ročníku recitační soutěže Poetika vystoupí slovenské uskupení s názvem Romanika a Alo Trio Band. 

V hudbě kapely Romanika se setkávají šansonové nálady, pouliční kabaret, jiskřivé čardáše, world a ethno music a bujaré písničky se silnými texty slovenské básnířky Evy Luky i zhudebněné Shakespearovy sonety a Cikánské romance od Federica Garcíi Lorcy.

Alo Trio Band tvoří tři neoposlouchané ženské hlasy Martiny Menšíkové, Natálie Řehořové a Pavly Stránské a kapela velkých profí- ků, jakými jsou Karel Bárta (kytara), Jan Bálek (klávesy), Rastislav Uhrík (kontrabas), Jan Horváth (bicí) a Zbyněk Polívka (tenorsaxofon).

čtvrtek 10. listopadu od 18.00 hodin, Městské divadlo, vstupné v předprodeji 80 Kč, na místě 120 Kč

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.