Do kavárny KUS se opět vrátí život

V sobotu 19. června se znovu otevře kavárna KUS v KC Střelnice, to už ale určitě víte. Na co všechno se ten den můžete těšit? A jaké novinky jsme pro vás přichystali?

Znovuotevření kavárny proběhne v rytmu electroswingu. Akce začne v 15 hodin a od 17 hodin se můžete těšit na DJe Jamese Winga, který naservíruje vesele taneční electroswingový energy drink kořeněný poctivou dávkou balkánského temperamentu. Pokud ho ještě neznáte, jedná se o rezidenta electroswingových večerů v pražských klubech Cross nebo třeba Storm. Druhým účinkujícím bude místní DJ Sali, kterého můžete znát z uskupení Tribal Force, kde hraje po boku Sváti Worla a Payyi Matys.Vedle hudebního programu jsme pro vás na tento výjimečný den připravili také akční nabídku míchaných drinků a destilátů. Ve stále nabídce nápojů máme Prémiový ležák 450°, Svijanskou Kněžnu 13° a také řezaný 12° speciál, čeká na vás také nový výběr vín a na své si přijdou i zákazníci neholdující alkoholu.Občerstvit se budete moci drobnostmi z našeho jídelního lístku, na kterém najdete například nakládaný hermelín, utopence, toasty, palačinky a další sladké variace.

Nejzásadnější novinkou je nová otevírací doba. Kavárna KUS pro vás bude otevřena vždy od středy do neděle v době od 14 do 20 hodin, při konání akcí samozřejmě i déle. Co se nemění, je náš dětský koutek a venkovní sezení pod markýzou, to vše pro vás bude připraveno stejně jako ochotný personál pod vedením nové provozní Pavly Matysové.

Kavárna KUS byla dlouhé měsíce uzavřená stejně jako stovky jiných kaváren v celé republice. Chceme jejím znovuotevřením ukázat a možná i oslavit to, že se svět vrací zase do normálu. KUS je nedílnou součástí akcí konaných před Střelnicí, jeho znovuotevření bude vykročením do kolotoče, který se v následujících týdnech roztočí na plné obrátky. V pátek 25. června proběhne Funkin´ Turnov a týden na to zahájení Turnovského léta s kapelou Snap Call, následovat budou další a další kulturní akce. Máte se na co těšit a my se budeme těšit na vás,“ zve do kavárny KUS Matysová.

Přijďte společně s námi zahájit provoz naší kulturní kavárny, která v průběhu celé sezóny hostí různé pořady z naší kulturní nabídky. Letos tomu nebude jinak, opět se budete moci těšit na Kavárenské kvízy, na koncerty Malé (domácí) scény nebo například na setkání se spisovateli v rámci večerů O literatuře. KUS je zkrátka víc, než jen kavárna!
 

Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.