Do divadla bez obav

Vážení diváci a milovníci divadla, již 17. září startuje nová divadelní sezóna Městského divadla Turnov. Tu letošní zahájí ostravský Absintový klub Les s humorným, ale zároveň mrazivým muzikálem Příběh opravdového herce. A vy věřte, že se návštěvy divadla opravdu nemusíte bát.

Nová sezóna je, co se týče žánrů, skutečně pestrá a nabitá skvělými představeními. Bude tu drama, komedie, politicky laděná fraška, muzikál i příběh podle skutečných událostí. A přestože víme, že situace se může měnit každým dnem, my se na sezónu a každou její inscenaci velice těšíme.

Nenecháváme se rozhodit nejistotou a věříme, že i přes mnohá opatření a doporučení se společně budeme v divadle bavit, smát a hlavně: setkávat.

Situaci kolem nemoci Covid-19 pozorně sledujeme, žádné mimořádné opatření nepodceňujeme a vydaná doporučení respektujeme. Veškeré prostory divadla pravidelně čistíme a dezinfikujeme a dezinfekci nabízíme i všem divákům u vstupu, v baru a na toaletách. Pro ty, kdo náhodou zapomenou, nabízíme k zakoupení jednorázové roušky.

Námi přijatá bezpečnostní opatření se mohou operativně měnit, a proto doporučujeme si před návštěvou divadla na našich stránkách www.kcturnov.cz vždy ověřit jejich aktuální podobu. Tyto informace naleznete vždy u konkrétního představení (a to nejen u pořadů Divadelní abonentní řady, ale také například u Turnovských hudebních večerů).


Pro bezpečí vaše i všech ostatních diváků doporučujeme:

- nakupujte vstupenky online (www.kcturnov.cz)

- při vstupu do divadla si dezinfikujte ruce připravenou dezinfekcí, která pro vás bude k dispozici i v ostatních prostorách našeho divadla (na toaletách, v divadelním baru či u šatny)

- k ostatním návštěvníkům se chovejte ohleduplně, snažte se dodržovat rozestupy

- ve všech prostorách divadla si kryjte ústa i nos rouškou, respirátorem či šátkem; v případě, že si roušku zapomenete, můžete si ji zakoupit přímo v divadle

- dbejte pokynů našich uvaděček

- v případě, že se necítíte dobře nebo máte příznaky nachlazení, prosíme, zůstaňte raději doma
 

Veškeré prostory a plochy pro vás pečlivě uklízíme a dezinfikujeme, náš personál byl poučen a vybaven vším potřebným k bezrizikovému průběhu všech námi chystaných představení.
 

Děkujeme, že divadlo a kulturu podporujete i v těchto nejistých časech.

 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.