Divadelní abonmá s Maryšou i Thelmou a Selmou

Vážení diváci, nová abonentní sezóna Kulturního centra Turnov slibuje i tentokrát velmi zajímavý koktejl umění. Druhou řadou, kterou si představíme bude řada divadelní, která se rok co rok těší velkému zájmu. Podrobné informace (mimo jiné o tom, jak získat své abonmá) najdete v Abonentním katalogu, který je volně k dostání na recepci KC. Popřípadě k náhledu ZDE.

Abonentní vstupenka na devět představení Divadelní abonentní řady stojí 2 160 Kč a mít ji bude opět výhodné, neboť ceny vstupenek na jednotlivá představení se budou pohybovat mezi 280 a 480 Kč v předprodeji. Zakoupením abonentní vstupenky si tak kupujete nejen stálé místo v divadle, ale též výrazně nižší vstupné na každé jedno představení.

"Milí diváci, ráda bych vás pozvala na divadelní hody. Pokaždé, když chystám novou abonentní řadu, těším se, na vaše reakce. Vždycky si říkám, tohle se povedlo, ale ta letošní sezóna bude opravdu skvělá." zve na novou sezónu divadelní dramaturgině Daniela Weissová a pokračuje: "Dramaturgii stavím tak, abyste měli možnost vidět co nejrůznější žánry i divadelní soubory. Do Prahy to máme kousek, ale do Ostravy, Příbrami či Brna, se člověk jen tak na divadlo nevypraví. I proto se letos tolik raduji. Ostraváky už znáte, letos přivezou Maryšu, kterou leckteří recenzenti hodnotí lépe, než současnou inscenaci v Národním divadle. Hned po ní krásná adaptace Havlovy Asanace z Klicperova divadla v Hradci Králové a komu se líbilo představení Sólo mima Radima Vizváry, nechť si nenechá ujít výjimečné taneční představení Gossip, které posbíralo řadu nominací i divadelních cen. Mladá Boleslav je již tradičně vývozcem skvělých divadel. Všechna, která jsme u nás hráli, získala v některé z kategorií cenu Thálie. Tentokrát si ji odvezli boleslavští v jiném představení – Krás(k)a na scéně, které se k nám bohužel nevejde (ale doporučuji si k nim zajet), nicméně inscenace Teď mě zabij! je jednou z nejsilnějších v této sezóně a moc se na ni těším. Na co vás chci určitě nalákat je brněnské představení Vrabčák a anděl o osudech dvou výjimečných žen. Skvělé herecké a pěvecké výkony a živá hudba vám jistě přinesou krásný zážitek. Ale to bych musela vlastně napsat o všech představeních naší abonentní řady, tak se nenechte přemlouvat a kupte si abonmá. Budu se na vás těšit.

 

PROGRAM DIVADELNÍ ABONENTNÍ ŘADY

pondělí 24. září 2018
Maryša
Divadlo Petra Bezruče Ostrava
Tragický příběh nešťastné dívky donucené podlehnout společenskému a rodinnému nátlaku zná asi každý. 

pondělí 29. října 2018 
Asanace
Klicperovo divadlo Hradec Králové

K výročí nedožitých osmdesátých narozenin Václava Havla uvedlo Klicperovo divadlo hru Asanace. Režie se ujal Havlův dlouholetý přítel a zároveň jeho dvorní režisér Andrej Krob.

úterý 27. listopadu 2018
Thelma a Selma
Divadlo Rubín Praha

Thelma a Selma jsou kamarádky. Vydávají se na cestu. A? Představovaly si to jinak. Za divných okolností se stane spousta věcí, které rozhodně nechcete vysvětlovat policii.

pátek 4. prosince 2018
Vrabčák a anděl
Městské divadlo Brno

Edith Piaf a Marlene Dietrich. Dvě velká jména světového šoubyznysu. Jsou natolik rozdílné, ale přitom dokážou najít společný rytmus, společná témata, a dokonce i společnou lásku.

pondělí 14. ledna 2019
Gossip
Lenka Vagnerová & Company, La Fabrika

Gossip je proměnlivou, živelnou a strhující taneční smrští, která působí závrať jako jízda na horské dráze. 

sobota 2. února 2019
Ztracená čest Kateřiny Blumové
Švandovo divadlo Praha

Příběh hlavní hrdinky popisuje nelítostný mediální hon a lynč, jemuž je tato skromná a milá dívka zcela nečekaně vystavena. 

pondělí 1. března 2019
Teď mě zabij
Městské divadlo Mladá Boleslav

Příběh jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy. To důležité je ale nikdy neztratit naději.

pondělí 8. dubna 2019
Druhá kapitola
Divadlo S.K.L.O. Praha

Něžná komedie o vdovci a rozvedené ženě, které se jejich nejbližší snaží dát dohromady.

úterý 7. května 2019
A pak už tam nezbyl ani jeden
Divadlo A. Dvořáka Příbram

Detektivka podle slavného románu Agathy Christie. Na začátku byla docela nevinná písnička o deseti malých černoušcích. A také tajemné pozvání, na jehož základě se navzájem neznámí lidé sejdou na jednom zvláštním ostrově. 
 

PODROBNÉ INFORMACE NABÍZÍ ABONENTNÍ KATALOG.

File admin/_projectSetting/E2u_base_setting.xml not valid!
/var/www/clients/client1/web88/web/admin/_core/classes/Xml/Xml.php [57]