Co rozhodně nevynechat tento týden?

kulturní dění nového týdne nabídne hned tři koncerty a jeden hudební festival (viz níže). Tím prvním bude Turnovský hudební večer s klavíristou Martinem Kasíkem – Humoreska. Mladý umělec se na vás bude těšit ve středu v Městském divadle. Druhý koncert nás čeká v kavárně KUS na Střelnici, kde skupina Soundfall společně s uskupeními The Hops Party a Mulholland Blue pokřtí své album All the Arrives and Leaves. Třetím koncertem otevřeme sérii adventních koncertů – v Chrámu Narození Panny Marie vystoupí Schola Gregoriana Pragensis.

Kino Sféra má i tento týden co nabídnout. Přijměte pozvání na sci-fi Příchozí, kde se setkáme s tajemnými vesmírnými loděmi a osud celého lidstva bude v rukou Louisi Banksové, kterou ztvárnila skvělá herečka Amy Adams. Milovníci zimních sportů si potom přijdou na své díky několikahodinovému maratonu s názvem Snow Film Fest.

Mimo jiné vás srdečně zveme na následující pořady:

Lukáš Pavlásek na Pohovce
S hvězdou „stand-up“ vystoupení si bude povídat Petr Vydra.

„Vystupuji jako stand-up komik po klubech a divadlech v celé republice, hraji v divadle, filmu a televizi, píšu scénáře, texty k písním a postupně začínám vydávat své básně a prózy. Baví mě co dělám, takže nerozlišuji mezi koníčky a prací,” představuje se Lukáš Pavlásek.

úterý 22. listopadu od 19.30 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné 200 Kč, senioři na OSV 140,-


Vzkaz v láhvi
Filmový klub zve na výjmečné severské kriminální drama.

Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až na stůl kriminálního Oddělení Q, které se specializuje na staré nevyřešené případy. Detektiv Carl Mørck a jeho asistent Assad jsou vtaženi do temného případu vraždícího psychopata.

úterý 22. listopadu od 19.30 hodin, kino Sféra, 100 Kč / členové FK 80 Kč

Festival Napříč
V rámci listopadového festivalu Napříč vystoupí Půljablkoň - Němec & Puttnerová, Aly Keïta, Jan Galega Brönnimann & Lucas Niggli a Luboš Pospíšil & 5P.

Půljablkoň je přitom nejmladší a nejmenší odnoží legendární skupiny Jablkoň, která neúnavně brázdí hudební vody již více než 30 let.
     
pátek 25. listopadu od 19 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné v předprodeji 120 Kč, na místě 180 Kč

File admin/_projectSetting/E2u_base_setting.xml not valid!
/var/www/clients/client1/web88/web/admin/_core/classes/Xml/Xml.php [57]