Cestovatelský klub, Kavárenský kvíz i Horror Night, to a mnoho dalšího nás čeká tento týden

Vážení milovníci kultury, tento týden pro Vás vedle kulturních tipů máme ještě jednu důležitou informaci, týkající se naší kavárny a restaurace KUS na Střelnici. Ta od středy 1. února mění svou otevírací dobu a přichází také s novým jídelním lístkem!

Vedle pochutin stálé nabídky pro Vás budeme od středy do pátku připravovat také lehké polední menu (polévka + guiche + salát) za jednotnou cenu 89 Kč. Stavte se na chutný, vydatný a zdravý oběd - otevíráme již v poledne. Aktuální nabídku najdete vždy na naší facebookové stránce www facebook.com/kusturnov. Těšíme se na Vás!

Srdečně vás zveme na následující pořady:

Rozmanité tváře Maroka

Nechte se fascinovat rozmanitými proměnami přírody od moře přes pouště, vysočinu, rokle, průsmyky i vysoké hory Atlasu. Udivující jsou též „duhové“ vodopády i putování oslími stezkami a srázy k vrcholu nejvyšší hory – Toubkalu. Dopřejte si courání v písečných dunách i po tržištích s mnoha vůněmi koření, koberci a hlavně nádherně barevnou keramikou, které určitě zaujme každého návštěvníka.

středa 1. února od 18.00 hodin, kino Séra, vstupné 90 Kč


Kavárenský kvíz

Také si u televizních soutěží říkáte, že je to jednoduché a že byste určitě vyhráli? Tak fajn, pojďte si to zkusit naživo!

V kavárně KUS na Střelnici se každý první čtvrtek v měsíci koná Kavárenský kvíz. Jedná se o zábavnou vědomostní soutěž, v níž dvou- až čtyřčlenné týmy v pěti kolech odpovídají celkem na padesát pět otázek. 

čtvrtek 2. února od 19 hodin, kavárna a restaurace KUS, vstupné zdarma


Kruhy

Letošní první Horror Night v kině Sféra zve na pokračování mrazivého příběhu tajemné videokazety.

„Žila kdysi dívka, jejíž jméno nahání hrůzu. Smrtí se mstí za život naplněný bolestí. Když uvidíte její příběh, zbývá vám přesně sedm dní…“Slavný horor o znepokojivém videu, jehož diváci nevyhnutelně umírali přesně týden poté, co ho viděli, právě napsal další kapitolu. Děsivé je na ní především to, že se Samara, hlavní antihrdinka Kruhů, se svým filmem přesunula z videokazety do online éry, kde se šíří mnohem snáz

pátek 3. února od 22 hodin, kino Sféra, vstupné 120 Kč


Kompletní proram, články o nadcházejících i minulých akcích, další informace a fotografie najdete na našich webových stránkách www.kcturnov.cz a na našem facebooku.

Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.