Aktuální informace k 19. listopadu

S přihlédnutím k současné situaci rušíme všechny plánované akce až do konce tohoto roku. Níže naleznete veškeré informace o tom, jak postupovat při vracení vstupenek a kam se obrátit v případě dotazů. Recepce KC Střelnice zůstává prozatím stále uzavřena, o jejím otevření vás budeme informovat. V případě dotazů se neváhejte obrátit na naší telefonní linku, která je tu pro vás.


NOVĚ ZRUŠENÉ AKCE
pondělí 23. a úterý 24. listopaduVe stodole u slepic (divadelní představení) – BUDE NAHRAZENO (náhradní termín v jednání, zakoupené vstupenky zůstávají i nadále v platnosti)
středa 25. listopaduPavla Bičíková: Barma (Cestovatelský klub)
pátek 27. listopadu Nezmaři (koncert) – BUDE NAHRAZENO (náhradní termín v jednání)
sobota 28. listopaduZimní příhody včelích medvídků (Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla!)
úterý 1. prosinceMonstera Deliciosa (Abonentní divadelní představení)
středa 2. prosinceRostislav Bartoň: Orlické hory (Cestovatelský klub)
čtvrtek 3. prosinceMacbeth – G. Verdi (Umění v kině) 
pondělí 7. prosinceFantastická žena (divadelní představení) – BUDE NAHRAZENO (náhradní termín v jednání)
úterý 8. prosinceOlympic Tour 2020 (koncert) – PŘESOUVÁ SE NA PODZIM 2021 (přesný termín v jednání)
čtvrtek 10. prosince Kavárenský kvíz – BUDE NAHRAZENO ONLINE VERZÍ
neděle 20. prosince Louskáček (Umění v kině)


PRINCIPY VRACENÍ VSTUPENEK
Vstupenky na uvedené pořady, zakoupené v recepci KC Střelnice, vracejte tamtéž. Nová lhůta pro vrácení vstupenek bude stanovena až po otevření recepce. Vracené peníze vám po domluvě můžeme zaslat i na váš účet. V případě, že jste si zakoupili vstupenky na naše pořady online, peníze vám budou vráceny automaticky na váš účet během několika týdnů. Divadelním a hudebním abonentům i abonentům Cestovatelského klubu bude vrácena poměrná částka ze zaplaceného abonmá oproti abonentním průkazkám (i zde bude lhůta pro vracení vstupného stanovena operativně).


DÁRKOVÉ POUKAZY
Platnost dárkových poukazů bude adekvátně prodloužena. Nový termín platnosti bude zveřejněn po znovuotevření recepce KC Střelnice a obnovení provozu.


KONTAKTY
V případě dotazů ohledně vracení vstupenek či rušení pořadů volejte ve všedních dnech na telefonní číslo 733 668 128 (Sára Mochalová – recepce), které pro vás bude aktivní i přes uzavření recepce KC Střelnice. Kontaktovat nás můžete i přes e-mail: sara.mochalova@kcturnov.cz.


DOPORUČUJEME
Pro aktuální informace doporučujeme sledovat náš web www.kcturnov.cz a naše profily na sociálních sítích Facebook a Instagram. Pokud máte zájem o pravidelný Newsletter KCT v podobě emailu, přihlaste se k odběru na www.kcturnov.cz nebo na emailu romana.holubova@kcturnov.cz.

 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.