Archiv - strana 6

25.9.2020

Kavárenský kvíz otevírá další, vylepšenou sezónu

Již čtyři sezóny má za sebou náš Kavárenský kvíz. To, co začalo jako experiment, kdy nikdo z nás moc netušil, jak to udělat, se za čtyři roky své existence vyprofilovalo ve velmi úspěšnou a divácky atraktivní a navštěvovanou akci.

Každý první čtvrtek v měsíci pro vás připravujeme celkem padesát pět otázek v pěti tematických kolech a vítězům nejen slevu na útratu v kavárně KUS, kde se kvíz pořádá, ale hlavně volné vstupenky na akce KCT v ceně mnoha set korun.

Poslední sezónu jsme zpestřili tím, že řadu kvízů pro ostatní připravovali přímo členové týmů, které se účastní pravidelně, tedy i v rolích moderátorů se vystřídala řada lidí. 

Více >

12.9.2020

Vydejte se vzhůru k výškám s Helenou

Původně jarní česko-slovensko-americké turné legendy české populární hudby se konečně rozjíždí. Helena Vondráčková tak v polovině září konečně dorazí také do Turnova a vystoupí na velkém sále Střelnice.

Jde o jubilejní rok, přelomový rok 2020. A tak jsem se rozhodla celé turné pojmenovat Vzhůru k výškám. Netřeba asi dodávat, že jsem se nechala inspirovat názvem mého velkého hitu z filmu S tebou mě baví svět,“ uvedla zpěvačka. Během koncertu zazní největší hity a oblíbené skladby, jako hosté vystoupí taneční skupina Tap Academy Prague, kterou vede mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček, Olga Lounová a samozřejmě Charlie Band.

 

Více >

9.9.2020

Novou divadelní sezónu otevře neskutečný Příběh opravdového herce, který se opravdu stal

Absintový klub Les z Ostravy přiváží hru Příběh opravdového herce. Je to hra o nás? Hra o tom, kým jsme byli, nebo snad o tom, kým pořád ještě jsme? Odpověď bude jen a jen na divácích.

Inscenace Tomáše Vůjtka je inspirována skutečným příběhem úspěšného českého herce, který se v roce 1949 dobrovolně stal spolupracovníkem StB. Díky svému mužnému vzhledu sváděl ženy (nejprve jako agent AK 70, později jako agent Novák), které chtěli estébáci kompromitovat, aby je mohli vydírat. Intimní schůzky byly natáčeny skrytou kamerou zaměřenou přímo na mistrovu postel. 

Více >

7.9.2020

Do divadla bez obav

Vážení diváci a milovníci divadla, již 17. září startuje nová divadelní sezóna Městského divadla Turnov. Tu letošní zahájí ostravský Absintový klub Les s humorným, ale zároveň mrazivým muzikálem Příběh opravdového herce. A vy věřte, že se návštěvy divadla opravdu nemusíte bát.

Situaci kolem nemoci Covid-19 pozorně sledujeme, žádné mimořádné opatření nepodceňujeme a vydaná doporučení respektujeme. Veškeré prostory divadla pravidelně čistíme a dezinfikujeme a dezinfekci nabízíme i všem divákům u vstupu, v baru a na toaletách. Pro ty, kdo náhodou zapomenou, nabízíme k zakoupení jednorázové roušky.

Více >

4.9.2020

Namotivujte se ke správnému životnímu stylu

Nový nepravidelný cyklus přednášek O zdraví a životním stylu zahájí na velkém sále turnovské Střelnice hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih, který se již více jak 25 let zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem – Marian Jelínek.

„O názory a rady různých odborníků, kteří nám mohou ukázat cestu k lepšímu uchopení našich životů, je velký zájem. A protože kultura je péče o duši, rozhodli jsme se na onen zájem zareagovat tímto novým přednáškovým cyklem. V tomto případě se péče o duši vzácně potkává s péčí o tělo. Naše programová novinka je tudíž jistá nadstavba a my o sobě odteď tedy klidně můžeme tvrdit, že jsme kulturní fitcentrum,“ představil nový záměr David Pešek, jednatel Kulturního centra Turnov.

Více >

3.9.2020

Zapojte se do věrnostního programu kina Sféra

Se začátkem září zavádí kino Sféra novinku v podobě věrnostního programu s názvem SféraPas, který odmění aktivní filmové diváky.

Jedná se o kartičku, kterou je možné získat zdarma na pokladně kina a na kterou její držitel obdrží razítko při každém vstupu do kina. 

Při nasbírání všech osmi razítek lze SféraPas vyměnit za volnou vstupenku na libovolnou standardní 2D nebo 3D projekci a začít sbírat znovu.

Více >

1.9.2020

Kino nejen pro seniory se vrací

Po půlroční pauze se do programu kina Sféra vrací oblíbené projekce cyklu Kino nejen pro seniory. Znovu tedy můžete vyrazit na vybrané filmy každý čtvrtek od 10 hodin, stále pouze za přívětivých 60 Kč.

Kino nejen pro seniory buduje svou tradici od roku 2013 a letos v říjnu tak oslaví své sedmé narozeniny. Nejen pro seniorské publikum jsme promítli již celkem 262 projekcí, přičemž nejúspěšnějším filmem je dodnes snímek Ženy v běhu, který pouze v rámci tohoto cyklu zhlédlo celkem 537 diváků.

 

Více >

31.8.2020

OHLÉDNUTÍ: Letní kulturní pohoda

Vzhledem k aktuální nepříznivé situaci bylo letošní léto jiné. Všude se vznášel pomyslný opar strachu a obav kvůli koronavirové nákaze, četné akce v blízkém okolí byly dokonce rušeny a odvolávány. Ze stejného důvodu byl také ochuzen o mnoho nových kousků například i program našeho letního kina. Jenomže potom také byly okamžiky, díky kterým jsme na všechno to špatné dokázali zapomenout a užít si trochu zábavy. Ať už se sklenkou dobrého vína u nějakého z našich koncertů či poslechových večerů, nebo s výtečným hamburgerem z našeho grilu na Filmovém víkendu. Covid-19 nás sice trochu omezil, ale nezastavil, a tak jsme vám nakonec naservírovali léto tak, jak jste zvyklí.   

Více >

27.8.2020

Kino Sféra představuje nový ceník

Od 1. září bude platný nový ceník, který definuje vstupné v kině Sféra a zároveň představuje nové možnosti slev.

Součástí ceníku je také seniorské vstupné, které bylo poprvé zavedeno v letošní sezóně letního kina a stane se standardem i v kině Sféra. Zlevněný vstup bude výhodnější než dosud – děti do 15 let, studenti do 26 let (po předložení platné karty ISIC nebo jiného průkazu) a senioři od 65 let zaplatí pouze 120 Kč za 2D projekci. Úplnou novinkou je ale zavedení rodinného vstupného, které umožní čtyřčlenné rodině (2 dospělí + 2 děti do 15 let nebo 1 dospělý a 3 děti do 15 let) vyrazit do kina pouze za 480 Kč, což představuje výraznou finanční úsporu oproti dosavadnímu stavu. Základní vstupné je pak na běžné projekce stanoveno na 145 Kč.

Více >

30.7.2020

Talkshow 3v1 se uskuteční!

Máme dobré zprávy!

Talkshow 3v1, která se měla konat 5. srpna v letním kině v Turnově, proběhne v tomto původním termínu.

"Sice nám s termínem na chvíli zamíchaly karty zdravotní komplikace, ale nakonec se vše podařilo vyřešit a tak se 3v1 (Veronika Arichteva, Martina Pártlová, Nikol Štíbrová) budou těšit na své fanoušky v Letním kině v Turnově už ve středu 5. srpna," zve na akci Luboš Hruška.

Více >
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

6 / 67

2021 © KC Turnov, All Rights reserved