Zeptej se táty

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 280,-

na místě 320,-

ABONENTNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
(Abonentní katalog k nahlédnutí)

Dramatizace románu, v němž se osud autora tragicky spojil s literárním příběhem.

Podle knihy, ve které autor píše o umírání a krásách života, ale ve skutečnosti se vyrovnává s úmrtím vlastního otce. Dílo se stalo bohužel i závěrečným počinem jeho autora Jana Balabána – zemřel ve svých devětačtyřiceti letech přesně na výročí otcova skonu.

Román 
získal ocenění Kniha roku v anketě Magnesia Litera 2011.

Jeho uvedením na jeviště soubor pokračuje v dramaturgii, jejíž součástí je představování literárních děl divákům. „Těžkou věc jsme zjednodušili tak, aby byla pro jeviště únosná, stěsnali jsme ji pro tři herce,“ říká dramaturg Vladimír Čepek.
 

Téma, s nímž se setká v životě každý, je odlehčeno zajímavými scénickými prostředky. Využívá se prvků černého divadla, světel a stínů. Zvláště druhá polovina a závěr představení je nesen v duchu nadsázky, ačkoliv se řeší vážné věci jako je osud člověka a vliv okolností a společnosti na různá rozhodnutí, která v životě činí. Režisér a dosavadní šéf spolku Filip Nuckolls kladl důraz na hravost, díky které je hra přístupná širokému publiku.

režie a výprava: Filip Nuckolls
dramatizace a dramaturgie: Vladimír Čepek
hrají: Anna Fišerová, Matúš Bukovčan a Kryštof Rímský

PŘEDPRODEJ A ONLINE PRODEJ BUDE ZAHÁJEN 1. PROSINCE 2015.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved