Žena za pultem 2: Pult osobnosti - VYPRODÁNO

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

na místě 280,-

předprodej 240,-

Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!

Jednou z nejočekávanějších novinek letošní sezóny se stala komedie Divadla Kalich, která svedla dohromady čtyři výjimečná jména: současný přední divadelní autor Petr Kolečko, jehož hry se pro řadu diváků stávají přímo kultem, napsal na tělo hereckým legendám Jiřímu Lábusovi a Oldřichu Kaiserovi „vizionářskou komedii“ Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Exklusivní autorský tým doplňuje výrazná režisérská osobnost David Drábek.

Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…?

Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!

„Duo Kaiser - Lábus jsou léty sehranou dvojicí komediantů v tom nejlepším smyslu slova. Ani v novince vycházející z prorežimního seriálu Žena za pultem nechybí styl humoru, na nějž jsou diváci zvyklí už z dob "Kouzelníků". Můžeme se tak smát Lábusovým ženským kreacím v roli prodavačky Jiřinky čekající na změnu režimu, či Kaiserově pravicově orientované Hance, ale i spoustě vtipných hlášek. Pod tím vším je však zřetelně jasný i jejich politický názor, jímž se snaží varovat před návratem komunismu,“ píše ve své recenzi na i-divadlo.cz Jiří Landa.

autor: Petr Kolečko, režisér David Drábek

hrají: Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI OD 1. PROSINCE 2014 (také na Vánoční dárkové poukazy).
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved