Zdeněk Izer - Furtluftdurch tour

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 220,-

na místě 250,-

Populární bavič Zdeněk Izer zavítá do Turnova se svým zábavním pořadem, jehož stálým hostem je finalistka první řady Super Star Šárka Vaňková.

Na bránice diváků zaútočí Izer řadou zábavných scének, parodií a imitováním mnoha populárních zpěváků a zpěvaček. Diváky čeká jeho nezaměnitelný humor, a tedy i večer plný smíchu.

Celovečerní pořad populárního baviče je i tentokrát obohacený o nejrůznější zábavné kostýmy a převleky. Přijďte si do divadla odpočinout od všedních problémů, trocha humoru nikomu neuškodí.

vstupenky v předprodeji od 1. července 2014

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved