Večer Leoše Janáčka a Bohuslava Martinů

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 100,-

na místě 120,-

Domácí scéna bude zastoupena vynikajícím klavíristou a ředitelem ZUŠ v Turnově Bohuslavem Lédlem a jeho manželkou, sopranistkou a rovněž ředitelkou ZUŠ v Železném Brodě Evou Lédlovou, kteří jsou turnovskému publiku známí z mnoha vystoupení různých uskupení a žánrů.

Večer bude poctou českým hudebním géniům, kteří jsou slavní a hraní více v zahraničí, než ve své vlasti. Určitě ale každý zná a oceňuje třeba Lístky do památníku nebo Písničky na jednu a na dvě stránky, na něž se můžete těšit také v Turnovském hudebním večeru.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved