Včelka Mája

(Die Biene Maja)

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

sobotní 3D 150,-

nedělní 2D 120,-

Práce, píle a med - život včel je v podstatě dost jednotvárný a předem určený, ale ne pro malou včelku Máju, která již od samotného narození narušuje zaběhlá pravidla úlu svojí radostí ze života a mimořádně dobrodružnou povahou. Proto je od prvního dne zvlášť sledována a věru nepříliš oblíbená u samotné hlavní královské radní Gunilly.

Jednoho dne vypukne v jejich úlu velký zmatek a zděšení, protože se zjistilo, že zmizela veškerá mateří kašička a podezření padne na znepřátelený roj sršňů. Mazaná a po moci bažící Gunilla přesvědčí královnu, že úlu hrozí ze strany sršňů velké nebezpečí a jediná možnost jak se ubránit je napadnout sršně. Vše se tedy připravuje na boj, jen laskavá a moudrá paní Cassandra tuší, že něco není v pořádku a tak pomůže Máje s Wilkem tajně odletět, aby hledali pomoc. Vydávají se tedy na nebezpečnou cestu, během níž zažijí spoustu napětí, ale i úžasných zážitků a najdou si spoustu nových přátel, ale hlavně si uvědomí, že existuje i svět mimo včelích plástů se svými odlišnými pravidly.

animovaný, N, 2014, 79 min., dabing
 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved