Vagantes - Madrigalová komedie

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 100,-

na místě 120,-

TURNOVSKÝ HUDEBNÍ VEČER

Soubor Vagantes vznikl v 80. letech jako vokální ansámbl pražských studentů. Od počátku se zaměřil na autentickou interpretaci staré hudby, především hudby vrcholné renesance a časného baroka. Nyní má soubor desítku zpěváků. Převážná část členů souboru účinkuje i v dalších seskupeních nebo ve studiových projektech s tímto zaměřením. Pokud provedení díla vyžaduje obsazení nástrojových partů, zvou Vagantes ke spolupráci stylově poučené instrumentalisty. Dnes pravidelně koncertují v Praze a příležitostně i v dalších městech republiky, absolvovali také mnoho koncertních zájezdů do zahraničí (Drážďany, Florencie, Londýn, Cambridge, Milano atd.). Soubor natočil několik nahrávek pro Český rozhlas  a postupně vydává řadu tematických CD.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI OD 1. PROSINCE 2016.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved