Účastníci zájezdu

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej (od 22.9.) 270,-

na místě 290,-

I přesto, že už nám podzim pomalu klepe na dveře, travesti skupiny Screamers a Techtle Mechtle přivážejí nový zábavný pořad plný letních melodií a prázdninové nálady, který tentokrát nazvali ,,Účastníci zájezdu,,.

Společně s nimi se můžete vypravit na pravou a nefalšovanou letní dovolenou do bývalé Jugoslávie, kde mimo jiné potkáte i řadu známých zpěváků, zpěvaček, herců ale i hereček.

Těšit se můžete kromě krásné delegátky Pamely samozřejmě také na řidiče autobusu Karla a Karla, kteří se postarají především o to, abyste vraceli zpět  hnědé podšálky. Kromě nich se ovšem zájezdu zúčastní také hvězdy jako jsou Helena Vondráčková, Heidi Janků, Pavel Vítek, Shakira, Madonna ale dokonce i Mařena Škopková, doktor Kája a nebo Konopnice ze známe trilogie Slunce Seno.

Nezapomeňte si včas rezervovat své místenky na palubě našeho autobusu! 

Více informací naleznete na www.screamers.cz, www.techtlemechtlerevue.cz a nebo Facebooku : Skupina Screamers, Screamers a Techtle Mechtle.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

NA TUTO AKCI NENÍ MOŽNO ZAKUPOVAT/REZERVOVAT VSTUPENKY ONLINE. 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved