Travesti Revue Techtle Mechtle a Kočky

Městské divadlo Turnov

pondělí, 2. 11. 2020 - 19.00 hod. (zrušeno)
pondělí, 1. 3. 2021 - 19.00 hod.

vstupné

v předprodeji 290,-

na místě 310,-

AKCE SE PŘESUNULA - Náhradní termín je pondělí 1. března 2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V případě, že vám nový termín nevyhovuje, vstupenky můžete vrátit na recepci KC Střelnice do středy 16. prosince 2020.


Délka rezervace je 30 dní.

Rezervace  končí 15 minut před začátkem představení.


Travesti show Techtle Mechtle a Kočky se vám představí v novém pořadu Nemocnice na pokraji zkázy.

Oblíbená travesti show přijíždí znovu do našeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným Nemocnice na pokraji zkázy. Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda.

Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně.

Více informací : Facebook : techtle mechtle revue a www.techtlemechtlerevue.cz

 

2020 © KC Turnov, All Rights reserved