Tomáš Kubeš - Barma - Země Buddhů

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

90,-

abonentní řada 1050,-

CESTOVATELSKÝ KLUB

Barma je podle Tomáše Kubeše zemí Tisíců pagod, zlatých chrámů, milionů soch buddhy, země úsměvů, a neuvěřitelných tradic, které už jinde v Asii nenajdete.

Muži zde nosí sukně a ženy se zdobí thanakou. Procestujeme běžná místa jako je Yangoon, Mandalay, Bagan, Mrauk-u, jezero Inle,  ale i uzavřené oblasti národů Chin a Padung - žirafích žen. Skvělé dobrodružství v pohodové zemi za jediný večer.

V sezóně 2015/2015 byl o Cestovatelský klub obrovský zájem, nezřídka bylo úplně vyprodáno, z toho důvodu jsme se rozhodli nabídnout pro příští sezónu stálým zájemcům abonentní vstupenku, která bude nejen výhodnější, ale zejména budou mít její držitelé jistá svá místa. Cena abonentní vstupenky bude 1050 Kč (15 přednášek po 70,-) a vstupné na jednotlivé pořady pak bude 90 Kč.

Velkou novinkou je i změna termínů, od října se budou Cestovatelské kluby konat ve středu, tak aby se mohli diskuse s cestovaleli přesouvat do příjemného prostředí kavárny a restaurace KUS, která má pro návštěvníky kulturních akcí v nabídce i speciální dobroty za zajímavější ceny. 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved