Tomáš Kočko & Orchestr

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

na místě 170,-

předprodej 120,-

Tomáš Kočko&orchestr hrají podle vlastních slov world music inspirovanou moravskou tradiční hudbou.

Dvojnásobní držitelé ceny Anděl za album roku bodovali i v prestižní TOP 20 Europian World Music Charts. Se svou muzikou objíždějí Evropu od Ruska až po Irsko, hrají na festivalech folklórních, folkových, rockových i metalových. Zatímco jejich první album Horní chlapci je foklovým holdem valašskému básníkovi Ladislavu Nezdařilovi, aktuální nahrávka Cestou na jih je etnorockovým putováním folklórními regiony Moravy ze severu na jih.

Zvuk kapely je akustický, poučený rockem, etnickou hudbou i jazzem. Kromě koncertů spolupracuje Tomáš Kočko&orchestr také s Těšínským divadlem a v roli producenta se podílel na vzniku etnometalových alb skupiny Silent Stream Of Godless Elegy.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved