Tajný život mazlíčků 2

(The Secret Life of Pets 2)

Kino Sféra

Tajný život mazlíčků 2 Tajný život mazlíčků 2 Tajný život mazlíčků 2

vstupné

150,- / 135,- Dětské odpoledne (předpremiéra)

Zlevněné vstupné platí pro děti do 15 let a studenty po předložení studentského průkazu (například ISIC).

Délka rezervace 30 dní.

Konec rezervace 15 minut před začátkem představení.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY SE NEVRACEJÍ ANI NEVYMĚŇUJÍ!


DĚTSKÉ ODPOLEDNE (PŘEDPREMIÉRA)
16. června od 13.30 hodin


Přijďte si s dětmi do kina užít celé nedělní odpoledne s předpremiérou očekávaného animáku! Celá akce začíná ve 13:30, kdy bude za plátnem kina připravená výtvarna dílnička. Téma dílničky jsou "domácí mazlíčci" a nejhezčí výtvory odměníme dárky 

Vstupenky na předpremiéru nelze rezervovat, povolen je pouze přímý prodej (online, na recepci KC nebo na pokladně kina).


animovaný/rodinný | USA | 2019 | 86 min. | MP | dabing

režie: Chris Renaud

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima.

SLEDUJTE WEB KINA SFÉRA 

 

2019 © KC Turnov, All Rights reserved