Taje Thajska

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

70,-

VÝJIMEČNĚ V MĚSTSKÉM DIVADLE

Na naší cestě se vydáme do severního Thajska, které nás uchvátí kulturními i přírodní krásami. Bangkok prozkoumáme křížem krážem. Budeme obdivovat překrásné chrámy a zlaté Budhy, sledovat buddhistické obřady.

Vyhledáme Plavající jeptišku a vypustíme si ptáčky pro štěstí.

Navštívíme plovoucí trhy, ochutnáme skvělou thajskou kuchyni, křupavou housenku i cvrčka.

Spoustu legrace zažijeme v Opičím městě. Celé dny strávíme mezi slony. Budeme je krmit, ošetřovat, jezdit na nich a nakonec si dáme i sloní koupel. Jinde si pohladíme malé i velké tygry. S napětím budeme pozorovat krokodýlí šou, ale i hadí muže, jak hbitě zachází s královskou kobrou – největším jedovatým hadem na světě – kdy nebezpečné představení vyvrcholí polibkem smrti.

Poplujeme na nádherném Lleknínovém jezeře. Uvidíme sklízet cukrovou třtinu a zelený čaj. Naše cesta povede až daleko na sever, kde v okolí žijí velmi zajímavé horské kmeny. Nejvíce obdivujeme ženy s dlouhými žirafími krky, které nosí kolem krku těžké mosazné spirály.

Zaposloucháme se do nezvyklých tónů tradiční i moderní thajské hudby. Se zatajeným dechem budeme pozorovat Loi Kratong – svátek světel. I my si nakonec vypustíme svůj světelný lampion a budeme si něco krásného si přát.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved